Přivítejme jaro! Sezóna venkovního stínění je tady

S jarní rovnodenností se můžeme těšit i na více slunečných dnů. Hlavní sezóna venkovního stínění přichází
Konečně jsme se dočkali prvních náznaků příchodu jara: teploměry ukazují vyšší teploty, sněženky vykvétají a přibývá slunečných dnů. Jarní rovnodennost, která vychází na 21. března, nám jasně říká, že se dny už viditelně prodlužují a je na čase po zimě oprášit venkovní rolety a screeny. Těm totiž právě nyní začíná hlavní sezóna

Venkovní stínění jako ochrana proti slunci

Jak se říká, všeho moc škodí – a příliš mnoho slunce v interiéru zrovna tak. Ostré světlo, které se odráží od monitoru počítače, televize či nábytku – v takové místnosti si jen těžko odpočinete, natož když v ní máte pracovat. Venkovní rolety a screenové clony Building Shutters primárně využijete jako efektivní nástroj pro odstínění až 90 % oslňujících paprsků.

Rolety a screeny pro teplotu tak akorát

Čím více se blížíme k letním měsícům, tím více nás trápí i všudypřítomné horko, kamkoliv jdeme. V kanceláři, na úřadě či doma. Jako první řešení vás možná napadne klasická klimatizace, ale my bychom vám opět raději doporučili naše venkovní stínění. Nejen, že s roletami či screenovými clonami bude v interiéru až o 9 °C méně než venku. Ve srovnání s klimatizací zároveň ušetříte nemalou částku i na výdajích za energie. Venkovní stínění je mimo jiné i ekologičtější varianta.
1.png

Stínění pro váš klidný spánek

Kromě stínění ve dne vám mohou venkovní rolety či screenové clony zkvalitnit i noc, respektive váš spánek. Pracujete ve směnném provozu a každý týden váš režim vypadá jinak? Pak nejspíš bojujete – zejména od jara do podzimu – se slunečními paprsky, když byste zrovna měli mít půlnoc. Příliš mnoho světla v době spánku není radno podceňovat – prvotní nevyspalost se časem promění v poruchy spánku, imunity či deprese. Venkovní stínění od Building Shutters však počítá i s touto potřebou a v nabídce produktů proto najdete i zcela zatemňovací rolety či clony. Ty vám tak poskytnou absolutní tmu klidně i uprostřed slunečného dne.
 
Kterou funkci venkovních rolet nejvíce oceňujete vy? Pokud je doma ještě nemáte, kontaktujte nás a rádi vám připravíme kalkulaci na míru.
 

5 let záruka na vybrané komponenty
Technické poradenství na místě
Poptávka zdarma
Výrobky na míru
Přihlaste se k odběru Newsletteru a mějte neustále přehled o novinkách a produktech