Rolovací mříže

​V nákupních centrech nebo v podzemních garážích je požadována spolehlivá ochrana prostoru se zachováním maximálního provzdušnění a prosvětlení. I bezpečnostní prvek, který ochrání váš obchod, však může vypadat dobře. Stačí si jen vybrat v naší nabídce mřížovin. Hliníkové, ocelové nebo lamelové? Stačí si jen vybrat.
 
 

Základní informace o rolovacích mřížích SUYS

Fungují jako bezpečnostní prvek
Lze skrze ně vidět, takže prosvětlí prostor (i provzdušní)
Vybírejte z různých barevných variant

Rolovací mříž skládaná ve tvaru vlny

Výplň mříže je složená z podélných kulatin natvarovaných do vln a vzájemně spojených ocelovými sponami. Výplň je vedená v bočních vodicích lištách a navíjí se na hřídel umístěnou v horní části otvoru na konzolách. Mřížovina se vyrábí z kvalitní oceli.
Rolovací mříž skládaná ve tvaru vlny

Rolovací mříž skládaná ve tvaru obdélníku

Výplň bezpečnostní mříže je složená z do sebe poskládaných prvků - osnovy, vymezovací trubičky a spojky. Tato výplň je vedená v bočních vodicích lištách a navíjí se na hřídel umístěnou v horní části otvoru na konzolách. Skládané mříže se vyrábí v kombinaci kvalitní oceli a hliníku.
Rolovací mříž skládaná ve tvaru obdélníku

Rolovací mříž lamelová

Výplň bezpečnostní mříže se skládá z do sebe nasunutých lamel určených pro výrobu mříží.

Mříž se pohybuje v bočních vodicích lištách a navíjí se na hřídel v horní části otvoru na konzolách. Typů lamel najdete v SUYS hned několik. Mají vyfrézovaná okénka, jejichž velikost a vzdálenost se odvíjí od konkrétního typu mříží.

Rolovací lamelové mříže vyrábíme z kvalitního hliníkového materiálu. Máte-li vybranou konkrétní barvu mříží, nalakujeme vám je v jakémkoliv odstínu podle vzorníku RAL.
Rolovací mříž lamelová