Kariéra

Pracovité zaměstnance u nás vždy uvítáme. Podívejte se na aktuálně vypsané pozice. Možná, že potřebujeme právě vás. Nenašli jste vhodnou nabídku práce, ale i přesto byste u nás chtěli pracovat? Pošlete nám i tak svůj životopis na svandova@suys.cz
S výběrem pracovní pozice vám poradíme:
Kontaktujte nás

Aktuálně volné pracovní pozice

Máte zájem o práci v kanceláři? 

Jsme parta lidí, kteří chodí do práce rádi. Nejvíce si vážíme atmosféry, kterou jsme si za dlouhá léta vytvořili. Jednou z našich důležitých hodnot je důvěra. Ve firmě si věříme a máme jeden v druhém oporu, proto i od vás očekáváme zodpovědný přístup k práci.
Nejlépe se u nás cítí lidé, kteří umí myslet v souvislostech a mají chuť realizovat vlastní nápady.  Řada projektů probíhá napříč různými odděleními a je pro nás důležité, abyste rádi pracovali ve flexibilních teamech. Pokud hledáte možnost realizace v pracovním životě, dejte nám o sobě vědět. Rádi se s vámi seznámíme. 

Máte zájem o práci ve výrobě?

Dbáme na to, aby se naši kolegové ve výrobě cítili v práci sebejistě a mohli se ve své činnosti stát opravdovými odborníky. Vedoucí pracovníci výrobních úseků zajistí, že nebudete vhozeni do vody. S trpělivostí vám ukáží vše, co bude třeba. Snažíme se, aby každý člen týmu cítil podporu.
Budete pracovat s moderními technologiemi a v čistém prostředí.
Oceníme váš zájem na zlepšování a zefektivňování výrobních procesů. Za svou prací vždy uvidíte kvalitní finální produkt, za kterým si budete moci stát.

Proč pracovat v SUYS?

Patříme k předním evropským výrobcům stínicí techniky a na trhu jsme už čtvrt století.

Šikovných a pracovitých lidí si opravdu vážíme a dovedeme je adekvátně ocenit.

Skvělé produkty a ještě lepší cena. Naši věrní zaměstnanci získávají výraznou slevu na naše výrobky.