Průmyslová rolovací lamelová vrata

Průmyslová vrata uzavírají prostory náročné na intenzitu provozu, tedy výrobní haly, továrny, sklady, hangáry a depa. Vrata jsou konstruována tak, aby odolala tomu největšímu náporu. V průmyslových objektech, ale i ve sdílených garážích obytných domů. Pro maximálně spolehlivý chod vrat používáme špičkové boční pohony GFA s možností digitálního snímání polohy.

Základní informace o průmyslových rolovacích vratech SUYS

Jsou vhodné pro průmyslový sektor
Mají prvky proti nadzvednutí
Jsou snadno opravitelné – stačí vyměnit jen jednotlivé lamely

Industrial

  • Komplet rolovacích vrat INDUSTRIAL se skládá z lamelového pancíře, vodicích lišt a pevných nebo pojezdových konzol s hřídelí, na kterou se navíjí pancíř.
  • Průmyslová garážová vrata jsou vybavena bočním pohonem a špičkovým řízením GfA Elektromaten.
  • Vrata je možné vyrobit v mnoha různých provedeních na míru dle požadavků zákazníka. Ať už se jedná o typ lamely, rychlost otevírání a zavírání, požadavky na řízení a ovládací prvky, povrchovou úpravu pancíře apod.

Kromě standardní řady INDUSTRIAL v nabídce najdete i variantu vrat SIMPLE, kterou jsme vyvinuli na základě požadavků zákazníků. Jedná se o konstrukčně jednodušší a méně variabilní systém při současném zachování požadavků na bezpečný a bezproblémový provoz.
Industrial

Industrial-SL

  • Pro provozy, kde potřebujete vrata se zateplením. Typově se bavíme o stejném modelu jako Industrial. Jediný rozdíl je, že pancíř vrat tvoří speciální zateplená hliníková lamela s přerušeným tepelným mostem BP100ISL.
  • Pohon vrat jsme vyřešili frekvenčním měničem a maximální rychlost otevírání je až 1,7 m/s. Rychloběžný pohon s frekvenčním měničem umíme nainstalovat i na vrata z ocelových lamel (typ BP95FE). V tomto provedení se maximální rychlost otevírání snižuje, a to na 0,6 m/s.
Industrial-SL

Speciální průmyslová vrata

Máte přání, které je tak trochu neobvyklé? Umíme i vrata:
  • vybavená elektronikou do výbušného prostředí
  • s pancířem z neprůstřelných lamel
  • rozměrově atypická
Speciální průmyslová vrata