Jaro 2024: Přehled novinek v oblasti sítí proti hmyzu

Článek
Technologie
Jaro 2024: Přehled novinek v oblasti sítí proti hmyzu

Jaro je tady, a je teplejší než kdy jindy. Abyste mohli až do září otevírat okna bez obav o nezvané hmyzí návštěvy, obohacujeme pro vás nabídku o několik inovací v oblasti sítí proti hmyzu. Jak ještě lépe a pohodlněji udržet váš domov čistý a vaše tělo bez štípanců? Pojďte si podívat na 3 novinky, které vám zpříjemní toto období a zlepší pohodlí při používání sítí proti hmyzu.

Rolovací sítě proti hmyzu: Novinky

Rolovací síť proti hmyzu je taková, kterou jednoduše schováte do roletového boxu, kdykoliv síť zrovna nepotřebujete. Tento box bývá v případě dveřních sítí namontovaný na rám v samotném průchodu. Co za novinky jsme si pro vás přichystali v oblasti právě tohoto typu sítí proti hmyzu?

Systém pro jednoduchou manipulaci

Jednoduchý, ale efektivní systém pro ještě pohodlnější ovládání této sítě proti hmyzu: Click-Clack systém. Síť lze snadno stáhnout a jedním kliknutím zamknout ve stažené poloze. Jakmile chcete síť zase vytáhnout, opět jen kliknete. Tím se síť odemkne a vrátí do boxu.

600-338-Click-Clack-8480-04-B-c64-f26.gif

 

Pevné sítě proti hmyzu: Novinky

V segmentu pevných sítí proti hmyzu najdete inovace, které vám zpříjemní jejich montáž. 

Nový profil PS702

Rám sítě je opatřen kartáčovou drážkou po celém obvodu rámu. K čemu vám poslouží? Kartáčová vložka zabraňuje vypadnutí sítě. Tuto síťovou konstrukci využijete zejména v situacích, kdy na rámu okna není dostatek prostoru. To může nastat v případě, že: 

  • je rám silně zaomítaný 

  • nachází se na něm vodicí lišty od stínící techniky 

Pro pohodlnou manipulaci se sítí

Způsob pro otevírání a zavírání sítí, které je jednoduché, efektivní, a přitom decentní. S tímto praktickým výklopným madlem se vám s pevnou sítí proti hmyzu bude manipulovat pohodlněji a bezpečněji. Madla oceníte zejména při montážích ve výše položených podlažích.  

Pro odolnější dveřní sítě

Pevné sítě proti hmyzu vyrábíme vlastní vyvinutou technologií – zalisováním rohů. Díky tomu jsou rohové spoje sítí pevné i v těch nejnáročnějších podmínkách.  Tuto technologii využíváme nejen pro pevné okenní sítě, ale nově také pro výrobu dveřních posuvných a otočných sítí proti hmyzu.   

Tato inovace zlepšuje u stávajících výrobků z profilu PS565 a PS562 jejich pevnost, odolnost a především jejich celkovou životnost.  

K dispozici je i lisovaný pomocný rám pro snadnou montáž otočných dveřních sítí.

Zaujaly vás tyto produkty? Ozvěte se nám