Pro partnery

Výrobky SUYS jsou synonymem pro kvalitu bez kompromisů.
Za naší dobrou pověstí stojí zaměstnanci i obchodní partneři, se kterými táhneme za jeden provaz. 

Naším cílem je dodávat kvalitní produkt a poskytovat vám jistotu v podnikání. Záleží nám na tom, abychom koncovým zákazníkům dokázali zajistit perfektní montáž a poprodejní servis produktů.

Díky přístupu všech zúčastněných stran se můžeme společně soustředit na byznysové cíle i spokojeného koncového zákazníka.
 

Proč být partnerem SUYS?

Silné marketingové zázemí

Partnerský B2B portál a e-shop

Produkty za výhodných podmínek

Technická podpora

B2B portál nabízí konfigurátor produktů

Usnadněte si objednávání našich výrobků a komponentů SUYS.

Máme pro vás B2B portál včetně konfigurátoru hotových výrobků. S jeho pomocí si snadno sestavíte jakoukoli objednávku. Nakonfigurujte si rychle a pohodlně screenové clony či průmyslová vrata.

Na našem portálu najdete spoustu užitečných informací - můžete si třeba zkontrolovat aktuální stav objednávky, dohledat fakturu k již realizovanému projektu, stáhnete si zde technický výkres nebo montážní návod.

Více informací

Co všechno v portálu najdete?

Přehledy a správu:
  • Nabídek
  • Objednávek
  • Faktur
  • Souborů ke stažení
  • Návodů
  • Podkladů o komponentech

Produktová školení SUYS

Poznejte naše produkty do hloubky. Na pravidelných školeních vám představíme stínicí techniku, vrata či sítě proti hmyzu ze všech možných úhlů.  Rádi s vámi sdílíme nejen základní informace a novinky z našeho sortimentu, ale i poznatky z praxe. Snažíme se, abyste si byli ve svém podnikání jistí a abyste koncovým zákazníkům dokázali nabídnout maximální možnou úroveň poradenských i servisních služeb. 

 Staňte se naším parnerem a rozvíjejte s námi váš byznys.

Staňte se naším partnerem