Cablescreen

U tohoto systému screenové rolety je látka vedená pomocí nerezového vodícího lanka, které je při pohledu z interiéru téměř neviditelné.

Je tak dosaženo čistého výhledu z interiéru ven. Budovám dodává jednoduchý, minimalistický a ničím nerušený vzhled.

  • Úspora energie
  • Ochrana proti větru, hmyzu, dešti a prachu
  • Regulace světla za stálého kontaktu s okolím
  • Screeny v pergolách
  • Záruka 5 let na vybrané komponenty
Kontaktujte nás
Ke stažení
Výhody

Čistý výhled

Moderní design dává prostor umístění screenu mimo jiné do moderních a minimalistických staveb, kde je samozřejmostí zabudování okenních profilů do stěn. Je tak dosaženo čistého výhledu z interiéru ven. Stejné požadavky jsou pak kladeny při výběru stínící techniky. Screenové rolety s lankovým vedením zachovají čistý výhled.

Subtilní box

Boxy, do kterých se screenová tkanina navíjí, jsou vyráběny z válcovaného nebo extrudovaného hliníku. Krycí výška boxů je velmi malá od 89 mm do 103 mm. Boxy jsou tedy nenápadné a subtilní.

Všechny barvy RAL ve standardu

Rám screenové clony dodáváme podle přání zákazníka v rozmanitém barevném provedení. Nabídka tkanin pro screenové rolety je také bohatá.

Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat!
800 400 115 info@minirol.cz

Cablescreen

Oblíbenou variantou screenových rolet je systém Cablescreen. Vodící lišty jsou nahrazeny lanky, která vedou spodní koncovou lištu. Lanko je připevněno pomocí upínáků k podlaze nebo oknu.

Cena screenových rolet

Cena screenů je kalkulována individuálně. Cena je závislá jednak na rozměru výrobku a dále na zvoleném systému rolety. Cenu Vám na požádání rádi sdělí naši proškolení obchodní partneři.

 

5 let záruka na vybrané komponenty
Technické poradenství na místě
Poptávka zdarma
Výrobky na míru
Přihlaste se k odběru Newsletteru a mějte neustále přehled o novinkách a produktech