HANDSCREEN - nový, manuálně ovládaný screen s kompenzační pružinou

Tato novinka nalezne uplatnění především tam, kde není, nebo je velmi obtížné připojení k elektrické síti. Díky absenci motoru a složitých mechanismů je jeho cena velmi příznivá, proto nalezne uplatnění i v projektových přestavbách budov. Jeho instalace je jednoduchá a rychlá.

  • bez nutnosti připojení na elektrickou energii
  • kompaktní rozměry
  • jednoduchá a rychlá instalace
  • ideální do bytových jednotek
  • příznivá cena

BOX
Bez nutnosti připojení k elektrické energii
Jednoduchá a rychlá instalace
Poziční háčky

Plisé síť XXL

S rostoucím trendem velkoformátových okenních výplní, jako jsou např. HS portály, jejichž mezní rozměry se stále posouvají, roste i potřeba na osazení těchto otvorů sítěmi proti hmyzu.

Naší odpovědí na tyto požadavky trhu je právě nová plisé síť XXL.

  • funkční šířka až do 6m
  • čistý a moderní design
  • jednoduchá a rychlá montáž

XXL
Detail

BOX 120 x 140 mm

Tato nová screenová clona je pokračovatelem tolik oblíbeného screenu 120. Díky inovativním konstrukčním prvkům bylo dosaženo maximální šířky 6 m a maximální plochy 20 m2, to vše se zachováním hloubky boxu 120 mm, která je tolik rozšířená mezi pergolovými profily.

Lockscreen 140 najde, díky svým funkčním vlastnostem, uplatnění i na skleněných fasádách nebo velkoformátových oknech.

BOX
Skvělé řešení pro pergoly

BOX 120 x 120 mm

Pokud hledáte řešení pro zastínění pergol nebo zimních zahrad, pak je tento box určený právě pro vás. Díky svým kompaktním rozměrům naplňuje přesně požadavky na tyto druhy staveb.

Box
Box je určený pro screeny s plochou do 15 m2 a v maximální šířce do 5,4 m.
Skvělé řešení pro pergoly

Lockscreen INTEGRATED

Předností tohoto boxu je především jeho velká variabilita. Hodí se jak pro montáž pod omítku, tak pro dodatečnou montáž.
Při plném otevření clony je koncová lišta zcela integrovaná v krycím boxu a tím je dosaženo nerušeného výhledu skrze clonu.  Díky svým kompaktním tvarům je tato clona vhodná pro použití v pergolách a díky vhodně volbě vnějších konstrukčních prvků může zcela splynout s konstrukcí pergoly.

Box
Extrudovaný hliník o rozměru 110 x 150 mm s možností opatřit spodní hranu předsunutou hliníkovou lištou o rozměru 25 mm.
Vodící lišty jsou z extrudovaného hliníku, po obou stranách PVC vodící vložky.
Inovativní komponenty
Inovativní komponenty zajišťují hladkou a snadnou montáž a umožňují snadný přístup zvenčí ke kontrole nebo servisu.
 

TECHNOLOGIE VISITEX

Většina výrobců screenů se musí vypořádat s problémem viditelného svaru nad spodní lištou. Společnost BUILDING Shutter Systems patří k výrobcům, který tento problém úspěšně vyřešil díky upevňovacímu systému Visitex.

Bez systému Visitex
Se systémem Visitex
DESIGN
Tradiční potahy textilu jsou ve spodní části zakončeny kapsou vytvořenou složením kusu látky a jejím vyztužením tyčinkou. Tím se vytvoří viditelný svarový šev nad spodní lištou, která má tendenci snižovat dobrý vzhled celku. Svařovací šev může v průběhu času také způsobit další vrásky, které jsou vytvářeny napětím na tkanině, kolísáním teploty a účinky UV záření.
Systém Visitex umožňuje připevnit spodní lištu k látkovému krytu bez vytvoření viditelného sváru. To je jasný vizuální přínos, který přispívá k čistému a modernímu vzhledu textilních potahů.
TECHNOLOGIE
U upevňovacího systému Visitex je k tkanině přivařena polovina zipu, přes který je veden speciální plastový profil. Protože je tento profil vytvořen tak, aby přesně odpovídal každé konkrétní spodní liště, je konečný výsledek dokonalý.

PŘÍNOSY TECHNOLOGIE VISITEX PRO ARCHITEKTI A SPOTŘEBITELE

Látkové potahy s povrchovou úpravou Visitex vypadají mimořádně rovně, což znamená, že je lze dobře kombinovat s minimalistickou moderní architekturou i s tradičními stavebními styly.

 

2020-05-13_112527.jpgVisitex

Spodní lišta pevně a krásně připevněná k tkanině, bez viditelného svaru.

2020-05-13_112527.jpgClickOn

Textilie se rychle připevňuje k trubici válce díky novému systému upevnění zacvaknutím

TECHNOLOGIE ClickOn

TECHNOLOGIE
ClickOn je speciální, ultra jemný plastový profil, který je přivařen k horní části tkaniny a který lze připevnit k trubici válce jedním jednoduchým pohybem. Profil má také vysokou pevnost v tahu a je odolný proti opotřebení.
 
DESIGN
Upevňovací prvek ClickOn lze díky systému plug & play připojit rychleji než tradiční systémy. Výsledkem je významný zisk času. Další výhodou je to, že zahušťování, ke kterému dochází, když je textilie připojena k trubici válce, je udržováno na minimu. V důsledku toho jsou vodorovné linie otisků, které se objevují u jiných systémů, když je textilie srolována, silně zmenšeny.

5 let záruka na vybrané komponenty
Technické poradenství na místě
Poptávka zdarma
Výrobky na míru
Přihlaste se k odběru Newsletteru a mějte neustále přehled o novinkách a produktech