Propojte stínění s inteligentní domácností pomocí systému TaHoma

Článek
Propojte stínění s inteligentní domácností pomocí systému TaHoma
Představte si, že už byste při odchodu z domu nemuseli obcházet místnosti a kontrolovat okna, světla nebo topení. Vžijte se do situace, kdy byste po ránu nemuseli vytahovat rolety nebo žaluzie na všech oknech jednotlivě, nebo že už vám během dne nebude svítit do interiéru, protože jste ráno zapomněli vysunout stínění z boxu. To vše máte teď na dosah ruky díky smart home systému TaHoma, který vyrábí společnost Somfy, specialista na pohony a ovládání.

Automatizace domácnosti není sci-fi

Jde o jednoduché propojení ovládání stínění, osvětlení, zabezpečení, oken, energií nebo vstupů v rodinných domech, bytech, kancelářích nebo obchodech. Díky tomu je možné vše ovládat z jednoho místa v domě, jedním dálkovým ovladačem nebo jedinou aplikací ve vašem telefonu, notebooku nebo chytrých hodinkách.

Předností systému TaHoma je fakt, že nikdy není pozdě si ho pořídit. Nezáleží na tom, jestli zrovna stavíte, rekonstruujete nebo se stěhujete. Smart systémům stačí připojení k internetu, takže se nemusíte bát bourání, vrtání ani jiných úprav. Mimo dům můžete prostřednictvím aplikace ovládat i vrata na garáži nebo stínění v zahradní pergole. A tomu se říká domácí automatizace.

Ovládejte stínění Minirol z mobilu

Předokenní i screenové rolety můžete snadno připojit k systému TaHoma a ovládat je dohromady s ostatními částmi domácnosti. Stačí si vybrat, které vám budou víc vyhovovat:
 
  • Předokenní rolety interiér tepelně izolují, brání pronikání hluku zvenčí a díky své bytelnosti odrazují nezvané hosty.
  • Screeny dovolují zastínit okna při zachování výhledu ven a mimo oken v domě jsou skvělým řešením také pro zastínění zimních zahrad, altánů a pergol.
Smart technologie, mezi které systém automatizace domácnosti patří, pomáhají šetřit energii, náklady i čas.

20 scénářů pro chytrou domácnost

Slovo “chytrá” (angl. smart) se v souvislosti s centralizovaným ovládáním domácnosti používá záměrně z toho důvodu, že systém dokáže reagovat na řadu předem definovaných scénářů:
 
  • 20 režimů nastavených majiteli (např. pracovní den, víkend, odchod atd.)
  • Podmíněný smart scénář řídící se počasím - funguje díky slunečním a větrným čidlům
  • Režim spotřeby - ovládá energie dle předem nastavených limitů
 
Pokud venkovní stínění Minirol máte, nebo o něm teprve uvažujete, a chcete ho propojit s vaší chytrou domácností, napište nám.