Nezbytný doplněk v pergole? Rozhodně screenové clony Minirol

Pro dům i na zahradu. Screenové clony Minirol fungují nejen jako efektivní venkovní stínění oken, ale skvěle se hodí i na terasu či pergolu uprostřed zahrady.

Schovat se před slunečními paprsky, v horkých dnech mít doma příjemný chládek a při větrání si domů nevpustit hmyz ani pyl a prach – to jsou stěžejní benefity screenových clon jako venkovního stínění za okny. Proč však tyto silné stránky výrobku nevyužít i jinde? Se screenovými clonami zasazenými do pergoly či altánu můžete trávit venku rovnou celé léto!

Screenové clony Minirol od výrobce Building Shutter Systems si navíc nyní zamilujete ještě více. Připravili totiž pro své zákazníky dokonce hned dvě novinky.

slovensko_miniroll_full_15-(1).jpg

Screenová clona typu lockscreen s kompenzační pružinou

Tento model, jak už název napovídá, je vybaven kompenzační pružinou. Díky níž si screeny můžete umístit klidně na druhou stranu zahrady, kam už elektrická přípojka nedosáhne. Ano, tušíte správně – lockscreen s pružinou  se ovládá zcela manuálně. Mimo to na něm oceníte také, že:

  • se jednoduše nastavuje
  • montáž a údržba je extrémně jednoduchá
  • elegantní design je stejný jako v případě screenových clon v oknech
  • nepotřebujete přípojku na elektřinu
  • v kombinaci s novou vodicí lištou umístíte stínění i na pergolu ve svažitém terénu
slovensko_miniroll_full_16.jpg

Screenová clona typu lockscreen integrated

Pro velkou rodinu je potřeba mít také velkou zahradní pergolu, aby se do ní všichni pohodlně vešli. Právě proto Minirol nabízí vylepšený model Lockscreen integrated s boxem o šířce 110 milimetrů. Konečně vám tak může představit screenovou clonu o velikosti až 12 metrů čtverečních – to je pro představu pergola o šířce téměř pět metrů. Tady se budou pořádat zahradní slavnosti jedna báseň!

Léto je v plném proudu, tak nač ještě čekat? Dolaďte si svou pergolu či zimní zahradu k dokonalosti. Pro nezávaznou kalkulaci stačí jen kontaktovat některého z obchodních zástupců Minirol. Tak se co nejdříve ozvěte.


5 let záruka na vybrané komponenty
Technické poradenství na místě
Poptávka zdarma
Výrobky na míru
Přihlaste se k odběru Newsletteru a mějte neustále přehled o novinkách a produktech