Jaké jsou barevné varianty venkovních rolet?

I venkovní rolety můžete mít v jakémkoliv odstínu, aby dokonale ladily s dalšími prvky v exteriéru.
Potrpíte si kromě kvalitních výrobků také na jejich dokonalé barevné sladění v interiéru i exteriéru? Pak vás jistě potěšíme, když vám řekneme, že venkovní rolety můžete mít v jakékoliv barvě, na kterou si jen vzpomenete.

Přes 200 odstínů k vašim službám

Venkovní rolety Minirol od společnosti Building Shutter System totiž nabízí svým zákazníkům možnost vybírat si nejen z palety základních a nejčastěji vybíraných barevných provedení. S černou, šedou, hnědou či bílou si vystačí většina našich klientů – na své si však přijdete, i když patříte mezi labužníky designu.
Obrazek1.jpg
 
Ve Velké Bíteši totiž vlastníme přímo práškovou lakovnu, ve které můžeme veškeré komponenty nastříkat jakýmkoliv odstínem ze vzorníku RAL, který vám padne do oka. A vybírat je opravdu z čeho – vzorník RAL totiž obsahuje na 213 odstínů. Roletový box, pancíř i vodicí lišty pokryjeme souvislou vrstvou barvy, která zároveň chrání materiál před korozí.

Myslíme i na dekory

Jednolité barvy nejsou jediné, co dokážeme na venkovní rolety nastříkat. Velmi oblíbené jsou mezi klienty i dřevěné dekory, které vypadají velice elegantně. Nemůžete-li se rozhodnout mezi jednobarevnými roletami a variantou alá dřevodekor, možná vás osloví naše nabídka tzv. bikolor rolet, tedy rolet, které vypadají z každé strany jinak.
02Obrazek1.png

Zaručujeme kvalitu

Díky vlastním prostorám vám můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu nátěru všech komponentů venkovních rolet. A pokud by vám naše slovo nestačilo, získali jsme také švýcarskou certifikaci Qualicoat, která stvrzuje naši odbornost.
 
Máte už vybraný ten pravý odstín, který skvěle zapadne k vašemu domu či bytu? Nebo naopak ještě budete potřebovat chvíli na rozmyšlenou? Potřebujete-li poradit, neváhejte se obrátit na některého z našich certifikovaných partnerů Minirol, které máme po celé republice.
 

5 let záruka na vybrané komponenty
Technické poradenství na místě
Poptávka zdarma
Výrobky na míru
Přihlaste se k odběru Newsletteru a mějte neustále přehled o novinkách a produktech