TECHNOLOGIE VISITEX

Většina výrobců screenů se musí vypořádat s problémem viditelného svaru nad spodní lištou. Společnost BUILDING Shutter Systems patří k výrobcům, který tento problém úspěšně vyřešil díky upevňovacímu systému Visitex.

Bez systému Visitex
Se systémem Visitex
DESIGN
Tradiční potahy textilu jsou ve spodní části zakončeny kapsou vytvořenou složením kusu látky a jejím vyztužením tyčinkou. Tím se vytvoří viditelný svarový šev nad spodní lištou, která má tendenci snižovat dobrý vzhled celku. Svařovací šev může v průběhu času také způsobit další vrásky, které jsou vytvářeny napětím na tkanině, kolísáním teploty a účinky UV záření.
Systém Visitex umožňuje připevnit spodní lištu k látkovému krytu bez vytvoření viditelného sváru. To je jasný vizuální přínos, který přispívá k čistému a modernímu vzhledu textilních potahů.
TECHNOLOGIE
U upevňovacího systému Visitex je k tkanině přivařena polovina zipu, přes který je veden speciální plastový profil. Protože je tento profil vytvořen tak, aby přesně odpovídal každé konkrétní spodní liště, je konečný výsledek dokonalý.

PŘÍNOSY TECHNOLOGIE VISITEX PRO ARCHITEKTI A SPOTŘEBITELE

Látkové potahy s povrchovou úpravou Visitex vypadají mimořádně rovně, což znamená, že je lze dobře kombinovat s minimalistickou moderní architekturou i s tradičními stavebními styly.

 

2020-05-13_112527.jpgVisitex

Spodní lišta pevně a krásně připevněná k tkanině, bez viditelného svaru.

2020-05-13_112527.jpgClickOn

Textilie se rychle připevňuje k trubici válce díky novému systému upevnění zacvaknutím

TECHNOLOGIE ClickOn

TECHNOLOGIE
ClickOn je speciální, ultra jemný plastový profil, který je přivařen k horní části tkaniny a který lze připevnit k trubici válce jedním jednoduchým pohybem. Profil má také vysokou pevnost v tahu a je odolný proti opotřebení.
 
DESIGN
Upevňovací prvek ClickOn lze díky systému plug & play připojit rychleji než tradiční systémy. Výsledkem je významný zisk času. Další výhodou je to, že zahušťování, ke kterému dochází, když je textilie připojena k trubici válce, je udržováno na minimu. V důsledku toho jsou vodorovné linie otisků, které se objevují u jiných systémů, když je textilie srolována, silně zmenšeny.

5 let záruka na vybrané komponenty
Technické poradenství na místě
Poptávka zdarma
Výrobky na míru
Přihlaste se k odběru Newsletteru a mějte neustále přehled o novinkách a produktech