Plánujete stavbu či rekonstrukci domu? Nezapomeňte na venkovní rolety

Projektování nového bydlení nebo renovace toho stávajícího je velkým zásahem do rodinného rozpočtu. Maximalizujte návratnost svých investic pořízením venkovních rolet.
Možná to zní zvláštně, ale je to opravdu tak. S venkovními roletami ušetříte. Jedná se totiž o doplněk exteriéru vašeho domu či bytu, který nejen, že vypadá jako designovka. On má také celou řadu výhod

Venkovní rolety umí:

  1. Udržet přes zimu teplo v pokojích. Venkovní rolety Minirol od výrobce BUILDING Shutter Systems s.r.o. vám tak šetří výdaje za vytápění, což se zejména tuto zimu opravdu hodí. 
  2. V létě naopak zabraňují přehřívání místností a snižují teplotu uvnitř. Opět šetříte. Nemusíte totiž kupovat drahou klimatizaci a ještě platit její provoz. 
  3. Prodloužit životnost oken. Pokud v rámci stavebních úprav vyměňujete i okna, jistě se shodneme, že právě toto je jedna z těch větších investičních položek. Venkovní rolety okna chrání po celý rok před mrazem, deštěm, kroupami i poryvy větru. Okna vám díky tomu vydrží o několik let déle. 
  4. Zabezpečí vám domov. Stínění sice nespadá do bezpečnostního vybavení nemovitostí, ale jsou dostatečně pevné, aby ochránily ty nejzranitelnější místa domu před vniknutím zlodějů. Lamely rolet se do sebe zacvaknou a nepustí. Narušitel proto svůj boj raději vzdá nebo se přesune ke snadnějšímu cíli.
1_nadokenni_rolety.png
 
Kromě vyčíslitelných výhod vás překvapí, že rolety mohou mít vliv i na psychiku člověka.
 
  1. Zatemňují místnosti. Spát v nedostatečně zatemněném pokoje může vést k migrénám, špatné náladě či pocitu naprosté nevyspalosti následující den. Stínění proto ovlivňuje i váš pocit pohody. 
  2. Odhlučňují místnosti. Kromě tmy je pro spánek důležitý i klid. A to venkovní rolety Minirol umí spolehlivě také. Až si půjdete lehnout do pokoje, kde máte nově nainstalované stínění, poznáte ten rozdíl hned – tak dobře jste se totiž zaručeně už dlouho nevyspali.
 
Pokud by vás všechny tyto výhody venkovních rolet ještě úplně nepřesvědčily, nezapomeňte, že v rámci projektu Zelená úsporám od Ministerstva životního prostředí můžete čerpat na venkovní stínění dotaci až 50 tisíc korun
 

5 let záruka na vybrané komponenty
Technické poradenství na místě
Poptávka zdarma
Výrobky na míru
Přihlaste se k odběru Newsletteru a mějte neustále přehled o novinkách a produktech