I na balkoně můžete mít příjemné klima. Řešením jsou screeny

I na balkoně můžete mít příjemné klima. Řešením jsou screeny
Za okny výheň a slunce od rána praží. Každý se snaží najít si chladnější místo, kam by se přes den ukryl. A vy to všechno pozorujete v chládku ze svého balkonu. O ideální teplotu v bytě se totiž postaraly screenové clony.
O venkovním stínění typu screenové rolety jste už možná slyšeli. Jsou ideální do oken rodinných domů a bytů, ale skvěle se hodí i na terasy, pergoly a dokonce i na balkony a lodžie. Právě zde vám nabízí hned několik dovedností, které na sídlišti oceníte všema deseti.

Ochrana před sluníčkem a ideální teplota

Screenové clony Minirol, které vyrábí společnost BUILDING Shutter Systems se starají jak o stínění, tak i o ideální teplotu. Tkanina ze skelného vlákna potaženého PVC vrstvou má schopnost odrazit až 95 % slunečních paprsků. Není proto divu, že dokáží na vašem balkoně či lodžii nabídnout ideální podmínky pro odpočinek. Screenové clony dokáží zabránit přehřívání vašeho bytu – rozdíl teplot u vás doma a venku tak může činit 3–7 °C. S nachlazeným drinkem v ruce a schovaný pod clonami si můžete na balkoně užívat léto plnými doušky.

Dostatek soukromí i na balkoně

Znáte ten pocit, kdy vás sledují desítky párů očí, jen co se objevíte na balkoně? Pokud je vaším nesplněným přáním pocit naprostého soukromí, screeny ho uskuteční. Ale nebojte se, vy o svůj výhled nepřijdete. Screeny Minirol vyrábíme tak, abyste se skrze ně dívali nerušeně do okolí, zároveň však není vidět na vás. Ideální řešení, že ano?

Hmyz, pyl a prach zůstane venku

S výhledem do zeleně k vám na balkon nejspíš pravidelně zabloudí i nějaká ta včela a o pylu z kvetoucích stromů a květin ani nemluvě. Bydlení poblíž cesty zase skýtá vyšší prašnost ve vzduchu, takže je potřeba doma častěji utírat prach. Oba tyto problémy vám pomohou eliminovat právě screenové clony. Síťovina je natolik jemná, že skrze ni nepronikne žádný bezobratlý návštěvník ani případné alergeny.
 
Také vám připadá, že jsou screenové clony ideálním řešením na balkon? Pak si vyberte některého z našich partnerů a nechejte si vypracovat nezávaznou kalkulaci přímo na míru vašemu bydlení.