Sítě proti hmyzu do oken

Existuje několik typů okenních sítí, kterými můžete chránit Vaše okna před vniknutím hmyzu do interiéru. Můžete si vybrat mezi pevnými, rolovacími  a plisé sítěmi. Velmi oblíbení jsou v současné době právě plisé sítě, díky jejich elegantnímu vzhledu.

Základní informace o sítích proti hmyzu do oken SUYS

Instalace sítí je velmi jednoduchá
3 různé varianty sítí do oken
Zasíťujeme i okna s maximální rozměry

Plisované sítě proti hmyzu

Plisovanými sítěmi dokážeme vybavit i velice rozměrné okenní otvory. Síť se mechanicky posouvá nahoře ve vodicím profilu tvaru U. Dole je síť vedena velmi nízkým PVC profilem. Plisovaná síť na okna se jednoduše instaluje a velmi snadno demontuje bez použití nářadí. I při vysoké frekvenci užívání má síť proti hmyzu velmi dlouhou životnost.
Plisované sítě proti hmyzu

Rolovací sítě proti hmyzu

Významným benefitem rolovací sítě je velmi snadná manipulace. Síťovina se pohybuje ve vodicích lištách a navíjí se na hřídel, která je umístěna v hliníkovém boxu. Vodicí lišty i koncová lišta jsou opatřeny těsnícími kartáči, které dokonale zamezí vniknutí hmyzu a nečistot. Rolovací sítě se ovládají pomocí šňůry. Zazimování sítí není nutností, stačí síť stáhnout do boxu, kde může být bezpečně uschována celou zimu.
Rolovací sítě proti hmyzu

BONUS: sítě integrované v roletovém boxu

Rolovací síť lze také integrovat do roletového boxu. Jedná se o velmi propracované spojení předokenní rolety a sítě proti hmyzu.  V boxu jsou umístěny dvě hřídele, se sítí tedy lze pohybovat naprosto nezávisle na roletě.
BONUS: sítě integrované v roletovém boxu

Pevné sítě proti hmyzu

Pevné sítě proti hmyzu do oken jsou typické jednoduchostí svého provedení. Mají pevnou konstrukci, která se dá vsadit do rámů všech typů oken. V této variantě je síť uchycena a napnuta do hliníkového rámu a šetrně umístěna na okna. Rám sítě se skládá z hliníkových profilů, které jsou spojeny pomocí vnějších nebo neviditelných vnitřních rohových spojek.
Pevné sítě proti hmyzu