Sítě proti hmyzu do dveří

Od běžných rozměrů, přes francouzská okna, až po HS portály. Najděte mezi variantou pevných, posuvných, rolovacích či plisé sítí model, který si u vás získá své místo.

Základní informace o sítích proti hmyzu do dveří SUYS

Bezbariérový přechod mezi interiérem a venkem
4 různé varianty dveřních sítí
Zasíťujeme i dveře s maximálními rozměry

Posuvné sítě proti hmyzu

Posuvné dveřní sítě proti hmyzu SUYS se vyznačují především velmi snadnou ovladatelností a tichým chodem. Posuvné křídlo tvoří rám z extrudovaného profilu, který je po celém obvodu opatřen těsnícím kartáčkem. Díky integrovaným vodícím prvkům lze posuvné křídlo snadno demontovat bez použití nářadí. Speciální variantou jsou posuvné sítě montované do uzavřeného vodícího rámu.
Posuvné sítě proti hmyzu

Plisované sítě proti hmyzu

Plisovanými sítěmi lze vybavit i velice rozměrné dveřní otvory, což je jejich nespornou výhodou. Tato dveřní síť se mechanicky posouvá nahoře ve vodicím profilu tvaru U. Dole je síť vedena velmi nízkým PVC profilem. Při použití je tedy umožněn prakticky bezbariérový přechod mezi interiérem a exteriérem, což jistě uvítají nejen rodiče malých dětí, ale také starší lidé, či lidé s handicapem. Síť se jednoduše instaluje a demontuje bez potřeby nářadí. I při vysoké frekvenci užívání má síť na dveře SUYS velmi dlouhou životnost. 
Plisované sítě proti hmyzu

Pevné sítě proti hmyzu v otočném křídle

Pevné sítě proti hmyzu na dveře jsou typické jednoduchostí svého provedení. Mají pevnou konstrukci, která se dá vsadit do rámů všech typů dveří. V této variantě je síť uchycena a napnuta do hliníkového rámu a šetrně umístěna na dveře s možností použití samozavíracích pantů. Rám sítě se skládá z hliníkových profilů, které jsou spojeny pomocí vnějších nebo neviditelných vnitřních rohových spojek.
Pevné sítě proti hmyzu v otočném křídle

Rolovací sítě proti hmyzu

Významným benefitem rolovací sítě je velmi snadná manipulace. Síťovina se pohybuje ve vodicích lištách a navíjí se na hřídel, která je umístěna v hliníkovém boxu. Vodicí lišty i koncová lišta jsou opatřeny těsnícími kartáči, které dokonale zamezí vniknutí hmyzu a nečistot. Rolovací sítě se ovládají pomocí madel. Zazimování sítí není nutností, stačí síť stáhnout do boxu, kde může být bezpečně uschována celou zimu.
Rolovací sítě proti hmyzu