Předejděte včas kousancům od komárů, pořiďte si sítě proti hmyzu

Článek
Předejděte včas kousancům od komárů, pořiďte si sítě proti hmyzu
Pusťte si kousek přírody i k sobě domů. Právě teď je konečně ideální počasí na to, abyste mohli mít otevřená okna ve dne v noci. A se sítěmi proti hmyzu Minirol se nemusíte bát ani nezvaných hostů v podobě komárů. Ze spánku vás od teď bude budit už jen ranní zpěv ptáků.
Všichni tyhle situace známe. Před spaním si chcete v ložnici vyvětrat. Na druhou stranu víte, že jakmile otevřete okno, vletí okamžitě dovnitř komáři. A o bzučící hmyz uprostřed noci u ucha rozhodně nikdo nestojí. Takže co teď? Řešením je některý z typů sítí proti hmyzu Minirol.

Proč síť Minirol?

Co má být venku, tam také zůstane. Sítě Minirol vyrábíme přímo na míru konkrétním dveřím a oknům. Máte tak jistotu, že sítě, které chcete mít doma, budou sedět jako ulité. Bez jediné skulinky, kterou by se komáři, mouchy či můry dostali dovnitř. Síť je natolik jemná, že jí neproleze ani mravenec. Zároveň však propouští světlo i vzduch do interiéru bez omezení. Můžete si tak po celý den užívat slunečních paprsků i vůni posekané trávy či kvetoucích stromů.

Jakou síť si vybrat?

Možností sítí Minirol se nabízí vícero – můžete si tak vybrat tu, která bude nejvíce vyhovovat právě vašim oknům a dveřím a bude se vám nejvíce líbit.
 
Minirol nabízí sítě proti hmyzu:
  • pevné
  • rolovací
  • plisé
  • posuvné
Pevný typ sítí je tím nejběžnějším, který pro klienty vyrábíme. Jeho obliba mezi lidmi spočívá především v dlouhé životnosti a velmi jednoduché instalaci. Poplastovaná síť ze skelného vlákna je zasazena do pevného hliníkového rámu a do okna se připevňuje manuálně prostřednictvím háčků. Není proto potřeba žádného vrtání či jakéhokoliv jiného zásahu do oken.

Rolovací sítě si získaly popularitu zejména u lidí, kteří mají v oknech zároveň květiny. Síť je zasazena do vodicích lišt, po kterých se pohybuje nahoru a dolů. Pokud ji chcete sundat a třeba zalít muškáty v květináči, stačí ji zarolovat do hliníkového boxu. Poté ji můžete opět zatáhnout zpět a jste zase chráněni před hmyzími návštěvníky.
Plisé sítě si vybírají klienti, kteří mají doma opravdu velká okna. Okenní síť proti hmyzu je velmi odolná a vydrží sloužit po mnoho let i ve velice frekventovaném provozu. Plusem je zároveň její jednoduchá instalace – zvládnete ji bez použití jakéhokoliv nářadí.
Posuvné sítě jsou ideální volbou pro ty, kteří potřebují zasíťovat francouzská okna a dveře. Tento typ sítě funguje na principu posouvání doprava a doleva v kolejnicích. A nemusíte mít obavy, že by bylo slyšet jakékoliv skřípání při posouvání, dveře jsou v chodu totiž naprosto tiché.

Už tušíte, který typ sítě proti hmyzu bude ideální pro vaše bydlení? Pokud nejste ještě úplně rozhodnutí, kontaktujte nás prostřednictvím našeho webu a společně přijdeme na to nejlepší řešení.