Předokenní rolety Minirol

Předokenní roleta s viditelným krycím boxem. Tento typ rolety je určen pro dodatečnou montáž na stávající budovy, případně po dokončení vnějších omítek do novostaveb.

Předokenní roletu lze namontovat na rám okna nebo do zapraveného ostění. Dodatečná montáž uložení předokenní rolety na okna do viditelného boxu je ideální pokud nemáte možnost zednických úprav, případně je Vaším záměrem ponechat box viditelný za účelem designu. Tento roletový systém nevytváří tepelné mosty.

  • Úspora energie
  • Snížení hluku
  • Ochrana a bezpečí
  • Ochrana proti povětrnostním vlivům
  • Záruka 5 let na vybrané komponenty
Kontaktujte nás
Ke stažení
Výhody

Montáž bez nutnosti stavebních úprav

Rychle a jednoduše lze namontovat roletu na rám okna nebo fasádu stávající budovy bez nutnosti stavebních úprav. Jednoduše se tak obejdete bez stavebního povolení.

Integrovaná síť proti hmyzu

Jedná se o jednoduché řešení, kdy hřídel s pružinou pro síť je umístěna přímo v roletovém boxu.
Chod sítě proti hmyzu je naprosto nezávislý na roletovém systému.

Design

Široká nabídka roletových boxů umožňuje svým jednoduchým designem začlenění do architektury každého objektu. Užijte si dokonalé venkovní stínění a různé formy stínící techniky pro každý okamžik.

Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat!
800 400 115 info@minirol.cz

CLASSIC – roleta s viditelným boxem

Venkovní roleta je složena z lamel, jež se po stranách pohybují ve vodících lištách a nahoře se rolují do viditelného boxu. Ochrana proti nadzvednutí pancíře je řešena závěsnými pružinami, které drží lamely v jedné rovině. Pomocí venkovních rolet můžete snadno změnit den za noc. Postupným spuštěním exteriérových rolet lze regulovat intenzitu slunečního záření, což přispívá ke zlepšení kvality bydlení. Pro dokonalé zatemnění místnosti využijte naše screenové zatemňovací rolety.

upraveny_1_rolety-(1)-(2).png

Předokenní rolety na míru

Rozhodli jste se pořídit si venkovní stínění proti slunci, ale nejste si jisti, zda zvolit raději hliníkové nebo plastové předokenní rolety? Současně s tím byste měli začít uvažovat nad tím, jaký vybrat typ exteriérové rolety a jeho ovládání. S těmito všemi otázkami Vám rádi poradíme a navrhneme předokenní rolety na míru Vašim požadavkům. Například bez problémů zajistíme výrobu a prodej předokenních rolet na střešní okna. Samozřejmou součástí našich služeb je záruční a pozáruční servis. 

Cena předokenních rolet

Cena venkovních rolet je kalkulována individuálně. Orientační cena je závislá jednak na rozměru výrobku a dále na zvoleném systému rolety na okna. Ceník předokenních rolet Vám na požádání rádi předloží naši proškolení obchodní partneři.

Typy boxů

Velikost roletového boxu je závislá na rozměru rolety. Tvar boxu si však můžete libovolně zvolit.
Existují tyto typy boxů:

Prohlédněte si další typy rolet Minirol

Poradna

Box hranatý
Box oblý
Box zkosený

5 let záruka na vybrané komponenty
Technické poradenství na místě
Poptávka zdarma
Výrobky na míru
Přihlaste se k odběru Newsletteru a mějte neustále přehled o novinkách a produktech