Vychutnejte si posezení na terase nehledě na rozmary počasí

Léto je doba, kdy lidé více než v jiných ročních obdobích opouští zdi domu a míří pod širé nebe. Jsou chvíle, kdy se rádi vystavují slunečnímu záření, které je může příjemně prohřát a tělu dodat nezbytný vitamín D, ale jsou rovněž chvíle, kdy jsou raději ve stínu a pouze si vychutnávají pobyt na čerstvém vzduchu. Spousta z nich má potom rádo soukromí, a tak tento pobyt preferuje spíše na vlastním pozemku.
Kdo má doma pergolu, ať už klasickou dřevěnou či z jiného materiálu, tak jistě řešil jak variabilně zastínit boky pergoly. Někdy potřebujeme boky zcela uzavřít a ochránit tak váš zahradní nábytek či návštěvu před prudkým slunečním zářením. Někdy je zase vhodné mít pergolu otevřenou, např. při krásném počasí, či když chcete mít volný prostor pro přenášení větších věcí.
Jako moderní a spolehlivé řešení, které tyto požadavky splňuje, jsou bezesporu screenové clony Minirol. Nabízíme Vám technickou konzultaci na místě realizace prostřednictvím sítě prodejců nebo nás přímo kontaktujte info@minirol.cz.

5 let záruka na vybrané komponenty
Technické poradenství na místě
Poptávka zdarma
Výrobky na míru
Přihlaste se k odběru Newsletteru a mějte neustále přehled o novinkách a produktech