Vstupte s produkty Minirol i do nového roku

Článek
Vstupte s produkty Minirol i do nového roku
Náročný rok 2020 je už konečně za námi. A do nového roku vstupujeme opět s čistým štítem. Čeká nás 12 měsíců plných nových projektů, výzev a inovací a my v BUILDING Shutter Systems už se nemůžeme dočkat!

I 2020 přinesl skvělé novinky

I navzdory koronaviru nám loňský rok přinesl mnoho zajímavých momentů. Už je tomu celé desetiletí, co pod značkou Minirol vyrábíme screenové clony. A protože je po tomto produktu opravdu velká poptávka, delší dobu nám vrtalo hlavou, jak jej pro vás ještě vylepšit. Výsledkem jsou dvě technologické novinky a my věříme, že z nich budete minimálně stejně nadšení, jako my. Ne-li více.

Představili jsme vám:

  • Technologii VISITEX
  • Upevňovací prvek ClickOn

Technologie Visitex

Dali jsme sbohem nevzhlednému viditelnému svarovému švu nad spodní lištou screenů. To, s čím se potýká mnoho výrobců, se nám podařilo vyřešit díky upevňovacímu systému Visitex. Svar vzniká běžně ve svém zakončení nad spodní lištou screenu, a to složením kusu tkaniny a jejím vyztužením tyčinkou. Svarový šev navíc může v průběhu životnosti působit neplechu a na tkanině se mohou vlivem slunce, teplot či UV záření vytvářet ohyby.
Unikátní Systém Visitex nám umožňuje rovně a bez svaru spojit látkový kryt se spodní lištou. Výsledkem je čistý a hladký vzhled, který je pro moderní stavby žádoucí. Jak se nám podařilo dosáhnout takového výsledku? U systému Visitex jsme totiž k samotné tkanině přivařili jednu polovinu zipu. Přes ni je pak veden speciální plastový profil vyrobený na míru konkrétní spodní liště.

ClickOn

Rychlejší a pohodlnější způsob nasazení tkaniny na rolovací válec – to je naše inovace číslo dva.Systém ClickOn tedy spočívá v komfortním a svižném zacvaknutí profilu do otvoru ve válci. Plastový profil jsme připevnili k horní části tkaniny, díky čemuž je možné jej kdykoliv připojit k trubici válce – stačí k tomu pouze jeden jednoduchý pohyb.
 
Výhod technologického vylepšení ClickOn je vícero. Vysoká pevnost v tahu a odolnost profilu umožňuje dlouhé roky spolehlivých služeb. Krokem vpřed je i dosažení minimálního zahušťování při připojení textilie k trubici válce. Při rolování látky tak vznikají otisky v porovnání s jinými systémy zcela minimálně. A v neposlední řadě: jednoduché nacvaknutí tkaniny šetří čas.

Obě tyto inovace už můžete najít na všech Minirol screenových clonách. Nově také nabízíme screenové clony až do šířky 6 metrů, box 120×120 mm ideální pro zastínění pergol a zimních zahrad, nebo variabilní box Lockscreen Integrated.
 
Do nového roku vám za celý tým BUILDING Shutter Systems přejeme pevné zdraví, hodně štěstí a spokojenost s našimi produkty Minirol.