Pořizujete průmyslová vrata? Poradíme vám, z čeho můžete vybírat

Článek
Pořizujete průmyslová vrata? Poradíme vám, z čeho můžete vybírat
Zabezpečit plynulý průjezd rozměrných vozidel do skladů, dep a výrobních provozů není jen tak. Před tím, než přistoupíte k porovnávání typů a modelů vrat, si ujasněte, kam je potřebujete umístit a co od nich očekáváte. Při výběru určitě zohledněte životnost, funkčnost, bezpečnost, odolnost, rychlost a ovládání vrat. Všechny tyto vlastnosti najdete u obou typů průmyslových vrat značky Minirol.

Lamelová vrata jsou řešením pro nadměrné stavební otvory

Průmyslová vrata se vyrábí z oceli, hliníku, nerezu a jejich předností jsou minimální požadavky na prostor. U lamel můžete vybírat ze jedno nebo dvoustěnných, se zateplením a bez, s přerušeným tepelným mostem nebo protipožárních. Lamelový pancíř se snadno navine do subtilního boxu a v případě poškození ho lze jednoduše opravit
 
Vrata je možné vybavit nadstandardními bezpečnostními prvky. Do rizikových provozů je možné objednat speciálně upravená vrata – např. protipožární, neprůstřelná, do výbušného prostředí nebo s atypickým rozměrem.

Fóliová vrata využijete v exteriéru i interiéru průmyslových hal

Říká se jim také rychloběžná vrata, protože zaručují plynulý průjezd i v extrémně vytížených provozech. Díky flexibilitě použité fólie nehrozí výplni vrat při najetí na překážku žádná porucha. Vytržená fólie z vodicích lišt se automaticky vrátí do své polohy během jednoho otevíracího cyklu.

Konstrukce vrat se skládá z nerezové nebo pozinkované oceli. V dostupném vzorníku si můžete vybrat barvu fólie z 8 barevných odstínů nebo výřezy pro okna. Fóliová vrata Minirol můžete objednat i do specifických prostředí - např. do chladírenských a potravinářských provozů, do míst se zvýšenými požadavky na hygienu nebo tam, kde je nutné mít  vrata s únikovým východem.

Pokud vás nabídka výrobce vrat Minirol zaujala, napište si o bezplatnou nabídku ceny průmyslových vrat a návrh řešení.