Screenové clony vypadají luxusně i na balkoně

Článek
Screenové clony vypadají luxusně i na balkoně
Horké letní slunce pražící do oken nám jasně říká, že léto je v plném proudu. Krásné dny si můžete užívat i bez pobytu v přehřátých místnostech nebo na rozpálené terase. Screenové clony Minirol poskytují stín, kdykoliv si vzpomenete. A to i na balkoně panelového a činžovního domu.
Mít tak na balkoně možnost stínění, které lze zatáhnout či vytáhnout, kdykoliv si jen vzpomenete a zároveň vypadá elegantně? Kutění kartonových clon či výrobu domácích slunečníků omezujících prostor hoďte v tomto případě za hlavu. Screenové clony Minirol tohle hravě zvládnou – poskytnou vám žádoucí stín, zároveň však neporuší váš vizuální kontakt s okolím. A výhod mají ještě více…

Ochrana před sluncem a horkem

Screenové clony Minirol tvoří dvě části – rám a speciální textilie, díky které vám na terase či balkoně bude příjemně po celý den. Látka totiž dovede odstínit až 95 % sluneční energie a UV záření. V případě zasklené lodžie tak sníží teplotu o 3–7 °C. A pocit jako ve skleníku už navždy zapomenete, rolety totiž dovolují proudění čerstvého vzduchu.

Velikost balkonu nehraje roli

Ať už máte balkon, kam se vejde jen malé posezení, nebo rozměrnou terasu, screenové rolety Minirol zastíní jakýkoliv prostor. Jedna roleta může dosahovat velikosti až 20 m2.

Výběr typu rolet i ovládání

Minirol nabízí hned čtyři typy rolet, mezi kterými si můžete snadno vybrat tu, která nejlépe odpovídá vašim představám:
  • Lockscreen upevněný do postranních vodicích lišt
  • Cablescreen držící pomocí nerezového vodicího lanka
  • Screen, u kterého je látka vedena volně mezi boxem a koncovou lištou
  • Handscreen výhradně s manuálním ovládáním
 
Screenové rolety navíc můžete mít nejen v ručním ovládání, ale také elektronickém a rádiovém. Dnes značka Minirol nabízí vybavení pro chytrou domácnost, proto vytažení i zatažení clon můžete ovládat na dálku pomocí mobilního telefonu, tabletu či chytrých hodinek.

Nerušený výhled do okolí

Nespornou výhodou screenových clon je samozřejmě i možnost kochat se okolím a zároveň nebýt lidem na očích. Skrze zatemňovací rolety totiž vy vidíte ven, opačným směrem k vám dovnitř však už vidět není.

Skvělý design

Pomyslnou třešničkou na dortu je nepřeberné množství barev a vzorů tkanin, které si můžete vybrat podle vlastního vkusu dle vzorníku RAL. Screeny jsou vyrobeny ze skelných vláken potažených PVC vrstvou či polyesterových vláken a díky tomu si udržují barevnou stálost i po mnoha a mnoha letech poctivé služby.
 
Zaujala vás možnost mít i na svém balkoně či terase elegantní a funkční stínění, které vám zároveň nebrání ve výhledu ven? Screenové clony Minirol pro vás budou jistě to pravé – pro více informací si prohlédněte jednotlivé produkty, případně nás kontaktujte pomocí formuláře na webu minirol.cz