Rolovací mříže jako spolehlivý bezpečnostní prvek pro butiky a prodejny

V komerční sféře se s nimi setkáváme asi nejčastěji. Pro zákazníky obchodních center znamenají pauzu v otevírací době nebo rovnou její konec. I přes zavřený obchod nám umožňují prohlížet si vystavené zboží a nakupovat alespoň očima. V komerční sféře je to jediný záměr, ale u veřejných garáží se mříže využívají i pro jednodušší výměnu vzduchu, která je v podzemních prostorách velice důležitá.

Alarm není všechno

Zabezpečení majetku obchodu v současnosti představují především kamerové a poplašné systémy, které monitorují a v případě potřeby upozorňují na problém. Vedle toho rolovací mříže na výlohy představují bezpečnostní fyzickou překážku odrazující od nežádoucího vniknutí, nebo alespoň znesnadňující a zpomalující vniknutí do objektu. V kombinaci s alarmem uděláte pro ochranu obchodu skutečně maximum.

Typy mříží podle způsobu výroby

Ačkoli jde v první řadě o prvek ochrany, v komerční sféře mříže dobře fungují také jako estetický prvek. Proto v nabídce značky Minirol najdete hned dva typy mříží a tři vzory mřížoviny.

Skládané mříže zdobí obchody

Ocelové nebo nerezové trubky se vhodně vytvarují a spojí sponami do celistvé mřížoviny. Díky velké propustnosti světla a možnosti pohledů zvenčí se často používají právě v obchodních centrech, kde díky dvěma vzorům - obdélník a vlna - výlohy i zdobí. Skládané mříže výrobce dodává v základních třech barevných variantách - stříbrné, žluté nebo černé pozinkování. Lakování libovolnými barvami z konstrukčních důvodů mříže možné není.
MRIZE-01-title-(1).jpg

Lamelové mříže chrání garáže a veřejné prostory

Vyrábí se primárně z hliníku, ale je možné lamely vyrobit i z nerezu nebo oceli. Použitý materiál následně ovlivní životnost celého systému. Do lamel se kvůli světlu a proudění vzduchu vysekávají okénka nebo se perforují. Výhodou tohoto typu mříže jsou nízké náklady na servis. S lamelovými mřížemi se nejčastěji setkáte ve veřejných garážích, občerstveních v obchodních centrech nebo menších obchodech.

 

V případě zájmu o konzultaci nad výběrem vhodné mříže a kalkulace, si napište o nabídku zdarma.


5 let záruka na vybrané komponenty
Technické poradenství na místě
Poptávka zdarma
Výrobky na míru
Přihlaste se k odběru Newsletteru a mějte neustále přehled o novinkách a produktech