Jaká barva bude letos v kurzu? Slaďte si venkovní stínění podle nejnovějších trendů

Článek
Jaká barva bude letos v kurzu? Slaďte si venkovní stínění podle nejnovějších trendů
Poslední trendy říkají, že letošnímu roku vévodí světle šedá a jasně žlutá barva. Dominujícím materiálem je pak dekor dřeva. Uvažujete o pořízení venkovního stínění Minirol? Využijte nejen jeho funkce, ale i moderní design na maximum!
Doba, kdy existovaly na výběr nanejvýš dva odstíny stínicí techniky, už je dávno pryč. Dnes plní doplňky oken v exteriéru i interiéru nejen praktickou funkci, ale i estetickou.

Kvalitní stínění slunečních paprsků a izolace hluku a tepla už není jediným aspektem rozhodujícím ve výběru stínicí techniky. Lidem zkrátka záleží na tom, aby měli vše ve vzájemné souhře. A když už jsme u toho ladění, proč to nevzít z gruntu a nezvolit si barvu a materiál korespondující přímo s aktuálními trendy?

Barvy lahodící oku

Americký Pantone Institut vyhlásil barvami pro rok 2021 světlý odstín šedé „Ultimate grey“ a jasně žlutou s názvem „Illuminating“. Šedá má symbolizovat pohodlí, žlutá optimismus a naději, kterou všichni v této době bezpochyby potřebujeme. Zajímají-li vás přesné odstíny, hledejte je pod kódy: 13-0647 a 17-5104.  A ani s dekorem dřeva na lamelách stínicí techniky se letos nespletete. Designéři nyní totiž vyzdvihují kromě výše zmíněných dvou barev i přírodní materiály, tedy dřevo, kámen a sklo.
Rolety a screenové clony Minirol vám dovedeme nabarvit do jakéhokoliv odstínu podle vzorníku RAL, klidně i do šedé nebo žluté. Patříte-li mezi ještě náročnější zákazníky, u lamel na předokenních roletách si navíc můžete vybrat z několika dřevěných dekorů či variantu bicolor, tedy z každé strany jiný vzhled. Moderní a atraktivní styl venkovního stínění tak máte v kapse, respektive na fasádě.

Nemáte-li zcela jasno v možnostech odstínů či dekorů, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím webu nebo telefonicky. Rádi vám s výběrem pomůžeme.