Jak vzniká naše stínicí technika?

Článek
Jak vzniká naše stínicí technika?
Naše stínicí technika je stálicí na českém trhu a od roku 2002 si získala mnoho věrných klientů. Zajímalo vás však někdy, kde takové venkovní rolety a screenové clony vznikají?
Stínicí techniku Minirol vyrábíme na pomezí Jihomoravského kraje a Vysočiny – u Velké Bíteše. A když říkáme, že vyrábíme, tak to myslíme vážně – od prvního náčrtu až po zabalení a expedici k vám. Než se produkt objeví v naší nabídce, ujde dlouhou cestu.
 
 1. Na začátku jsou naši designéři s papírem a tužkou v ruce a po jejich boku stojí vývojáři s technickým okem.
  Probíráme se mnoha návrhy, které následně upravujeme k dokonalosti.
 
 1. Následuje fáze výroby. K té nám slouží dvě výrobní linky:
 • od roku 2002 nám funguje nová výrobní linka lamel pro předokenní rolety
 • od roku 2010 pak výroba screenových clon
 
 1. K samotné výrobě bezpochyby patří i nabídka barevného provedení venkovních rolet a screenových clon. Proto nám od roku 2005 také funguje automatická prášková lakovna. Díky ní poskytujeme zákazníkům vysokou kvalitu nátěru produktů za tu nejlepší cenu.
 
 1. Jakmile je výrobek hotov, připravíme ho k distribuci k vám. V tom nám pomáhá hustá síť obchodních partnerů. Po České republice je najdete na 69 místech, na Slovensku pak sídlí 23 prodejců. Ať už bydlíte v Česku či na Slovensku kdekoliv, můžete si být jisti, že výrobky značky Minirol nebudou daleko.
 

Proč si zvolit právě značku Minirol?

Venkovní stínicí techniku najdete v České republice pod značkou Minirol už od roku 2002 a stojí za ní společnost BUILDING Shutter Systems. Krédem společnosti, kterým se snažíme řídit po celé roky, je vyrábět produkty s dávkou smyslu pro kreativitu a důrazem na funkčnost a kvalitu.
 
Řekněte 4× ano pro Minirol:

 • Vyrábíme produkty zákazníkům zcela na míru
 • Nabízíme vám odborné technické poradenství
 • Garantujeme pětiletou záruku na vybrané komponenty
 • Vybrat si můžete z široké nabídky barev