Suchou nohou z auta až do domu díky elektrickému ovládání vrat

Článek
Suchou nohou z auta až do domu díky elektrickému ovládání vrat
Tytam jsou časy, kdy jste při každém odjezdu z garáže museli vystupovat a vrata otevírat manuálně. Vývoj technologií ale ovlivnil i sféru takových produktů, jako jsou vrata do garáže nebo venkovní stínění. Nejprve výrobci nabídli automatické ovládání a vedle vrat se umístil spínač, potom bylo možné vrata otevřít na dálku. V současnosti ale dálkové ovládání dokáže mnohem víc.

Vystupte až v garáži


Moderní rádiové řízení na dálkové ovládání vám umožní otevřít nebo zavřít vrata z pohodlí auta za jakéhokoliv počasí. Výhodou je, že zcela samostatně můžete ovládat osvětlení garáže. Využít můžete i nejpokročilejší systém rozšířený o GSM modul, který reaguje na běžné prozvonění mobilním telefonem. Chod garážových vrat na dálkové ovládání tak není omezen dosahem rádiového signálu a ovládat je můžete telefonem opravdu odkudkoli

Fungují za každého počasí

V případě vašeho zájmu o rolovací vrata vsaďte na zavedenou značku Minirol, pod níž se vrata vyrábějí pouze na míru přesně podle přání zákazníka. Důležité je znát rozměry, vybrat si typ lamel, barvu a typ ovládání. Elektrické pohony garážových vrat velmi usnadňují manipulaci při otevírání a zavírání vrat. Současně je zajištěna jejich bezpečnost. U garážových vrat na dálkové ovládání to znamená možnost manuální manipulace při výpadku elektrického proudu. Dále jde o ochranu před pádem vrat nebo zastavení vrat při střetu s překážkou.
  • Rolovací garážová vrata s boxem – tento typ je složen z lamel, které se po stranách pohybují ve vodících lištách a nahoře se rolují do viditelného boxu.
  • Rolovací garážová vrata bez boxu – tato garážová vrata jsou konstruovaná z do sebe vzájemně zamčených hliníkových lamel. Lamely se navíjejí na hřídel bez horního krycího boxu. Tento typ je možné umístit pouze uvnitř objektu.

Proč si pořídit elektrická rolovací vrata Minirol

  • dodávají se v rozmanitém barevném provedení
  • vyrábějí se v libovolných rozměrech (plocha vrat až 20 m2)
  • vyžadují minimální údržbu
  • využívají se do větších stavebních otvorů
  • tepelně izolují prostor garáže
  • odolávají větru 
  • ovládají se z garáže nebo na dálkové ovládání přímo z auta