Design interiéru doladí i exteriérové stínění

Článek
Design interiéru doladí i exteriérové stínění
Vzhled obytných i pracovních prostor hraje jednoznačně prim. Pokud vám záleží na interiérovém designu, měli byste věnovat pozornost i stínící technice a jejímu barevnému provedení. Značka Minirol v tomto oboru nabízí široké spektrum řešení, takže se nemusíte bát, že byste nenašli to pravé.

Exteriérové rolety

Pokud zvolíte předokenní rolety, máte možnost si vybrat z odstínů kompletního vzorníku RAL. Pokud si budete přát můžete si nechat nalakovat venkovní rolety do dřevěných dekorů. A samozřejmě je možné si je nechat zpracovat tzv. bicolor. Tedy z každé strany jinou barvou. Společnost Minirol lakuje stínění ve své vlastní práškové lakovně s oborovým certifikátem QUALICOAT.

Screenové rolety

Tato varianta zastínění má kromě barevného provedení i jiný designový prvek. A sice strukturu tkaniny, protože se jedná o látkové zastínění. Záleží na zvolené textilii. Látka Screen je tkaná ze skelných vláken potažených vrstvou PVC. Struktura je pravidelná a umožňuje kombinaci různobarevných vláken. Textilie Soltis je naopak nejprve utkaná a až poté potažená vrstvou PVC. Neumožňuje sice střídání barevných vláken, ale zato má zajímavou nepravidelnou strukturu.

Látky jsou tedy barevně velmi variabilní. Rámy a koncové lišty jsou standardně dodávány v několika barevných odstínech. Na přání si je ale můžete nechat zpracovat do jakéhokoliv odstínu podle vzorníku RAL. Cena je v tomto případě stejná a liší se pouze dodací lhůta.

Sítě proti hmyzu

Dalším častým a velice praktickým prvkem ve vašich oknech bývají sítě proti hmyzu. Možná jste si zvykli na obyčejný vzhled těchto doplňků. Ale to neznamená, že se s ním musíte spokojit. I v tomto případě máte možnost popustit uzdu fantazii a doplnit tak design vašeho interiéru. Mimo základní barevné provedení opět přichází v úvahu celá škála vzorníku RAL nebo vzorník renolitých fólií. V nabídce najdete i několik typů síťovin.