Děkujeme za rok 2021 a těšíme se na vás i v tom následujícím

Nic netrvá věčně a ani rok 2021 není výjimkou. Proto vám chceme popřát krásné Vánoce a úspěšný vstup do nové etapy s číslem 2022.
Rolety, screeny,  sítě proti hmyzu, garážová vrata – každý den po celý rok jsme pro vás vyráběli desítky kusů produktů značky Minirol, které už nyní doplňují vaše domovy či firemní prostory. Věříme, že vám budou poctivě sloužit mnoho let a budete s nimi spokojeni.

Pojďte se ještě podívat, jaké novinky jsme vám v letošním roce přinesli:

  • Rolovací garážová vrata, která šetří místo
Vrata disponují unikátním plovoucím pojezdovým systémem. Díky tomu dosáhnete toho nejlepšího úhlu náběhu lamelové výplně do vodicích lišt.
  • Světelná mříž
Integrovali jsme do vrat světelnou mříž, která funguje jako bezpečnostní prvek.
  • Šikmý koncový profil
Ideální pro garáže či firemní prostory, které jsou ve svahu nebo mají podlahu pod úhlem.
  • Nové prosvětlovací a větrací prvky
Až deset profilů vám nově můžeme vytvořit s prosvětlením nebo provětráním, aniž by vrata ztratila ze svých původních kvalit.
  • Plisé síť XXL
Novinky nepotkaly jen garážová vrata, ale i sítě do oken. Velkým trendem posledních let jsou totiž velkoformátová okna. A ruku v ruce s nimi jde i požadavek na sítě proti hmyzu. Nabídku jsme proto s radostí rozšířili i o XXL plisé sítě, které stejně snadno nainstalujeme do oken až do šířky šesti metrů.
2.jpg

Děkujeme vám za přízeň v roce 2021 a těšíme se, pokud pro vás budeme moci vymyslet jakékoliv nové řešení i v létě následujícím. Vážíme si, že jste stále s námi i v této nelehké době. Dáváte nám nejen stabilní pracovní příležitosti, ale rozdmýcháváte v nás také nové nadšení do dalších projektů a inovací.

Za společnost Building Shutter Systems vám přejeme krásné Vánoce.

Děkujeme
 

5 let záruka na vybrané komponenty
Technické poradenství na místě
Poptávka zdarma
Výrobky na míru
Přihlaste se k odběru Newsletteru a mějte neustále přehled o novinkách a produktech