Buďte pánem svého domu. S venkovními roletami to hravě zvládnete

Článek
Buďte pánem svého domu. S venkovními roletami to hravě zvládnete
Jsou dni, kdy vám na obličej dopadají už časně zrána paprsky slunce, ale vy ještě chcete spát. Pak jsou dnové, kdy vám před domem opravují cestu a vy byste dali království za chvíli klidu. No a pak jsou takové dny, kdy by ven ani psa nevyhnal. Fouká a lije jako z konve – jen aby nezačaly ještě ke všemu padat kroupy! Víte, jak vyřešit tyto situace? Venkovními roletami Minirol!

Prosluňte svůj byt hřejivými paprsky – ale jen, když chcete vy sami

Venkovní rolety Minirol se stanou vaším praktickým pomocníkem v domácnosti. Řekněte si sami, kdy pozvete slunce k sobě domů a kdy jej necháte raději venku. V létě si konečně vychutnáte chládek i u sebe v obýváku. V zimě zase můžete odhodit teplý svetr a pletené ponožky – venkovní rolety totiž umí udržet i teplo. Úspora energie je proto zaručena! 

Kroupy, vítr a nechtění hosté neprojdou

Chraňte svůj domov před silným větrem, prudkým lijákem, hlukem z ulice nebo třeba před zloději. Přes venkovní rolety Minirol neprojde to, co nemá. Venku se mohou klidně ženit všichni čerti, zato vy si budete užívat nerušený spánek. A odjezd na dovolenou se konečně také obejde bez nervů. Díky automatickému zatahování a vytahování rolet nemusí nikdo vědět, že jste pryč.

Službu udělá ve městě i na venkově

Ať už bydlíte ve městě, či na vesnici, v novostavbě i ve starším dvougeneračním domě. Venkovní rolety Minirol jsme navrhli tak, aby si je mohl nainstalovat každý z vás. A to nejen domů, ale klidně i v sídle vaší firmy nebo na vašem místním obecním úřadě či zdravotnickém středisku. Vsadíme se, že už se vám někdy poštěstilo strávit nějaký ten čas na poště či na úřadě v horký letní den a příjemné to nebylo. S roletami Minirol zůstane parno za okny. Jediné, co si musíte rozhodnout, je typ, který vám nejlépe vyhovuje: předokenní rolety, zaomítací, nadokenní, nebo do překladů?