Otvírejte garážová vrata z pohodlí vašeho auta

Článek
Otvírejte garážová vrata z pohodlí vašeho auta
Sice už máme jaro, ale i tak může přijít počasí, kdy si vzpomeneme, jak nám bylo v zimě zatěžko vystoupit z vyhřátého auta a jít otevřít vrata do garáže. Tato nepříjemná činnost může velmi snadno odpadnout se systémy otevírání garážových vrat značky Minirol, kterou vyrábí společnost Building Plastics z Velké Bíteše.

Z auta do domu suchou nohou díky elektrickému otevírání vrat

Garážová vrata s manuálním otvíráním ještě nevymizela. Stále se jedná o účinné, levné řešení nezávislé na elektrické energii. Ale jsou tu i jiné, pohodlnější způsoby. Například garážová vrata na dálkové ovládání. Díky stisknutí jediného tlačítka na kompaktním ovladači automatická vrata otevřete a z auta vystoupíte až v krytém prostředí garáže. Ani výpadek proudu nemusí být problém. Stačí přidat záložní bateriový zdroj UPS, který se stále udržuje v pohotovosti.

Zavoláte, otvíráte - otvírače vrat

Pro maximální pohodlí doporučujeme rolovací garážová vrata, které otevřete s pomocí GSM modulu. Ten funguje na principu prozvonění čísla GSM modulu vašich vrat osobním mobilním telefonem. To s sebou nese několik výhod.
 
  • Nejste omezení dosahem běžného radiového signálu, jako u otevírání/zavírání na dálkové ovládání. Vrata můžete otevřít z kteréhokoli místa pokrytého GSM sítí.
  • ​Nemusíte se bát, že vás zaskočí vybitá baterie v dálkovém ovladači. Nebo jeho ztráta.
  • Jednoduše formulovanými SMS zprávami spravujete seznam čísel oprávněných k otevření vašich vrat.
  • Provoz telefonního čísla vrat je zdarma.

Jak je to s bezpečností?

Všechny automatizované pohony rolovacích garážových vrat Minirol mají řadu certifikovaných bezpečnostních prvků odpovídajících evropským standardům. Rolovací vrata jsou vybavena například detekcí překážky, takže vám nerozmáčkne kapotu vyčnívajícího auta, nebo detekcí vsunutí ruky u vrat s nižší výškou než je 2,5 m.

Rozhoduje cena?

Při rozhodování, kterou variantu zvolit, pochopitelně hraje svoji roli i finanční situace. V tomto případě vám může pomoci porovnání cen garážových vrat, které si můžete zdarma nechat zpracovat podle rozměrů vašich vrat, od prodejců značky Minirol.