Medově béžová barva Limitless – jasný trend pro rok 2024

Článek
Medově béžová barva Limitless – jasný trend pro rok 2024
V roce 2024 přijde do světa interiérového a exteriérového designu nová trendy barva. Nejvýraznějším a nejpopulárnějším barevným odstínem má být medově béžová barva s názvem Limitless, která kombinuje teplé tóny medu s neutrálními odstíny béžové, vytvářející univerzální a nadčasový design. Jak ji využijete ve svém domově?

Barva Limitless nabízí široké spektrum využití

Medově béžová barva Limitless se v designu interiérů i exteriérů dá využít mnoha způsoby. Je vhodná pro různé prostředí a styly, od moderních a minimalistických až po tradiční a rustikální. Tento nový trendy odstín přinese do jakéhokoliv prostoru útulnou a příjemnou atmosféru. Pokud tuto barvu spojíte například se screenovými clonami, získáte kombinaci, která působí velmi moderně a nadčasově.

Medově béžová pro pocit elegance

Barva v odstínu medově béžové přináší do prostoru pocit elegance, klidu a pohody. Je tak ideální pro vytvoření harmonického prostředí. Tento odstín se také snadno kombinuje s dalšími barvami, což umožňuje vytváření různých barevných kombinací a zajímavých efektů. Skvěle se hodí například k pastelovým barvám nebo k neutrální černé, temně modré či bílé, kterou často najdete u produktů SUYS.

Kdo zvolil barvu Limitless jako trend pro rok 2024?

Medově béžová barva Limitless byla vybrána barvou roku 2024 společností PPG, globálním lídrem v oblasti výroby a distribuce barev a nátěrů. Firma PPG představuje barvu roku každoročně a vždy odráží aktuální inspirace a trendy ve světě designu.

Medově béžová v kombinaci s produkty SUYS

Využití medově béžové barvy Limitless ve venkovním prostředí může být skvělou volbou jak pro rodinné domy, tak i firemní objekty. Nemusíte se jí bát ani v kombinaci s venkovními roletami, screenovými clonami, sítěmi proti hmyzu či rolovacími vraty. Tento odstín se skvěle kombinuje s materiály jako jsou screenové tkaniny či hliníkové lamely, které využíváme u našich produktů. 

Pokud si chcete tuto novou trendy barvu užít naplno, můžete si ji vybrat přímo pro screenové látky či roletové lamely. Tímto odstínem nalakujeme i konkrétní hliníkové komponenty v naší práškové lakovně. Ozvěte se nám.