Děkujeme za rok 2022 a těšíme se na vás i v tom příštím

Děkujeme za rok 2022 a těšíme se na vás i v tom příštím
Letošních dvanáct měsíců je už u konce a na nás je patřičně přivítat rok nový s číslem 2023
Rok se dvěma dvojkama na konci nebyl pro nikoho z nás jednoduchý. Po dvou letech s covidem-19 čelíme vysokým cenám energií a materiálů. I přesto však v BUILDING Shutter Systems jedeme dále a za to patří obrovský dík zejména vám – našim zákazníkům. Právě díky vaší podpoře můžeme stále dodávat venkovní stínění, garážová vrata a sítě proti hmyzu v té nejlepší kvalitě.
 
Než se letos úplně rozloučíme, pojďme si ještě stručně připomenout, co vše jsme vám v roce 2022 připravili za inovace mezi produkty. Byla jich totiž celá řada.
 
Prodloužená životnost, důraz na kvalitní a ještě odolnější materiály, snadnost instalace a schopnost dosáhnout ještě větších rozměrů – to jsou hlavní přednosti našich novinek v repertoáru Minirol produktů. 
 
  1. Nový a odolnější profil pro sítě do oken.
  2. Vylepšená technologie výroby sítí do oken – rohy sítí nově do rámu přímo zalisováváme.
  3. Spojením modifikovaného profilu pro sítě do oken a nové technologie jsme zařadili do nabídky produktů ještě lepší model sítí do oken PS701 vhodný i pro velkoformátová okna.
  4. Ovládání stínící techniky na dálku přes aplikaci SELVE Home Server 2. Tu stáhnete na App Store či Google Play a propojíte své venkovní stínění s chytrou domácností.
  5. Nový typ screenových rolet pro ty největší zahradní pergoly, tzv. lockscreen integrated, včetně modernizované vodicí lišty GLSZ120. Zastíníte s nimi proto plochu až 12 m2.
  6. Screenové rolety Lockscreen s kompenzační pružinou, abyste si mohli užívat stínění, i když vám chybí zdroj napájení.
 
Bylo toho opravdu mnoho, ale už teď se těšíme, co vše vám představíme v příštím roce. Veselé Vánoce vám přeje celý tým stojící za společností BUILDING Shutter Systems a značkou Minirol. 
 
Pour féliciter 2023