Textilní rolety

Rolety s textilní výplní často najdete i pod pojmem látkové rolety. Jde o jeden z nejběžnějších typů interiérového stínění. Textilní rolety si čím dál větší oblibu získávají především širokým výběrem látek, díky kterému se tak stávají i estetickým prvkem interiéru. Vybírat lze z rozmanitých barev, vzorů, materiálů a tím pádem i intenzity zastínění. 

Textilní rolety lze vyrobit na míru a instalovat do plastových, dřevěných či střešních oken. Rolety se nabízejí s různými typy ovládacích mechanismů. Lze pořídit látkové rolety se stahovací šňůrkou uprostřed nebo s řetízkem po straně v kovovém i plastovém provedení.

Pokud ale hledáte stínění, které nabízí i další výhody, jako je úspora energie nebo ochrana proti hmyzu, prachu, větru a dešti, vsaďte na screenové clony Minirol. Screeny jsou venkovním typem stínicí techniky, který zajišťuje účinné zastínění se zachovaným průhledem do okolí. Venkovní screenové clony se dají bez problému použít na menší i větší prosklené plochy obytných prostorů, administrativních budov, teras i altánů.