Roletová garážová vrata

    Roletová vrata známější jako rolovací patří díky nesporným výhodám k nejpoužívanějším systémům pro uzavírání garáží. Vzhledem k tomu, že lidé většinou využívají garáž i k uskladnění kol, lyží, nářadí a jiných pomůcek, je potřeba, aby roletová vrata plnila svou funkci dokonale. Jde o významný bezpečnostní prvek, bez kterého si už moderní garáž nelze představit.

    Jsou ideálním konstrukčním řešením pro úsporu místa v garáži i před ní. Rolovací vrata díky systému navíjení a umístění boxu nezabírají žádný užitný prostor, takže k dispozici zůstává i strop k zavěšení dalších věcí. Roletová garážová vrata jsou oblíbená i díky tomu, že při jejich montáži nedochází k větším stavebním úpravám. Stejně je lze použít do novostavby i do rekonstruovaných prostorů.

    Roletová vrata seženete s předem danými parametry od výrobce nebo si můžete nechat zhotovit vrata na míru. Při výběru rolovacích garážových vrat Minirol bude záležet pouze na vás, jaký materiál, provedení lamel a barevnost celých vrat zvolíte. Vrata lze pohodlně ovládat elektrickým pohonem, jehož plynulý chod pozitivně ovlivňuje životnost výrobku.

5 let záruka na vybrané komponenty
Technické poradenství na místě
Poptávka zdarma
Výrobky na míru
Přihlaste se k odběru Newsletteru a mějte neustále přehled o novinkách a produktech