Mříže na balkon

Nejčastěji se lze s mřížemi setkat na balkonech v nízko položených podlažích a přízemích. Mříže jsou nejúčinnější obranou proti nezvaným hostům, kteří by se na balkon mohli snadno dostat ze země. Z balkonu už je to totiž jen krok do obytného prostoru. U balkonových mříží je potřeba vybrat vhodnou konstrukci, profil a vzor. 

Nevýhodou běžného řešení balkonových mříží je, že jsou instalovány napevno, což komfort používání balkonu značně omezuje. Ideálním řešením  jsou mříže, které můžete během dne vytáhnout a na noc je spustit dolů, aby plnily svoji funkci. Takové možnosti mají rolovací mříže, které navinete, když budete chtít.

Rolovací mříže Minirol jsou vyrobené z kvalitní oceli a hliníku. Bezproblémové navíjení mříže zajišťuje ovládání na elektrický pohon, které přispívá k delší životnosti produktu. I když se to možná nezdá, k instalaci rolovací mříže nejsou zapotřebí žádné větší stavební úpravy. Z nabídky mříží Minirol  můžete vybírat mříže lamelové nebo skládané se vzory ve tvaru obdélníku a vlny. Volbu vhodného řešení tak snadno přizpůsobíte architektuře domu.