Magnetické sítě

Magnetická síť na první pohled působí jako neprostupný závěs. Síť tvoří dva pruhy polyesterové textílie, kterou spojuje šestnáct velkých magnetů, na jejichž principu vše funguje. Tato praktická síť je navržena tak, aby skrz ni mohli bez problémů procházet dospělí členové domácnosti, děti i domácí mazlíčci. Díky magnetům dovnitř sít nepustí otravný hmyz, před kterým ochrání interiér i vás.

Magnetická síť je velice snadná na instalaci i následné používání. Je jednoduše zavěšená ve dveřích, Když stojíte před sítí, magnety se rozepnou a vy můžete pohodlně projít, zatímco se magnety znovu zavírají. Nevýhodou magnetické sítě je, že ji výrobce dodává v předem definovaných rozměrech, takže ji nevyužijete všude, kde byste chtěli.

Ideálním řešením pro okna i dveře jsou sítě proti hmyzu, které jsou vyrobeny na míru z kvalitního materiálu podle představ zákazníka. Sítě proti hmyzu Minirol nabízejí hned čtyři typy produktů, které se liší konstrukcí, materiálem nebo funkcí. Podle potřeb a představ můžete vybírat z pevných, posuvných, rolovacích a plisovaných sítí. Výhodou je i volitelné barevné řešení. Rám sítě snadno sladíte s barvou oken, k dispozici jsou dvě barvy síťovin. Pro vyšší účinnost dveřních sítí je doporučujeme doplnit o samozavírací panty. Jedině tak budete mít jistotu, že dovnitř nepronikne žádný hmyz.