Balkonové rolety

Stínění balkonů a lodžií je nejúčinnějším způsobem, jak se v létě při pobytu v domácnosti vyhnout ostrým slunečním paprsků. Balkonové rolety se montují stejně tak na panelákové, atypické i zasklené lodžie a balkony. Běžně svým uživatelům poskytují příjemný stín a pocit soukromý. Zasklené balkony navíc chrání před přehříváním prostoru, který přímo navazuje na obytnou část.

Balkonové rolety můžeme podle použitých materiálů rozdělit na vnitřní a venkovní. Textilní rolety jsou ideálním průsvitným doplňkem, který má balkony a lodžie pouze zastínit. Venkovní rolety jsou vyrobeny z plastu nebo hliníku, takže fungují více jako zatemňovací a bezpečnostní prvek. Všechny tyto vlastnosti najdete u produktů značky Minirol, jejichž nespornou výhodou je široký výběr barevného řešení.

Vlákna jsou pro účely venkovního použití potažena PVC vrstvou, která zaručuje barevnou stálost. Screeny zastíní balkon, aniž byste ztratili kontakt s okolím a současně ho budou chránit proti hmyzu, prachu a vlivům nepříznivého počasí.

Předokenní rolety Minirol postupným spouštěním regulují množství denního světla, v noci tedy dobře poslouží jako zatemnění prostoru. Balkon či lodžii předokenní rolety chrání před hlukem zvenčí, proti povětrnostní vlivům a vizuálně odradí i nezvané hosty. Jako ryze bezpečnostní prvek ochrany balkonů fungují rolovací mříže Minirol, které už jsou v současnoti vnímány také jako estetická součást celkové architektury.

Všechny tyto produkty Minirol lze pohodlně ovládat s pomocí elektrického pohonu.