Nadokenní rolety Minirol

Systém nadokenní rolety je určen pro zabudování předokenních rolet vcelku s oknem, s krycím boxem viditelným nebo zapuštěným do konstrukce pod fasádní systém.

Roletový box je zateplen polystyrenovou vložkou a je opatřen revizním víkem. Nadokenní rolety jsou vhodné pro novostavby a rekonstrukce.

  • Úspora energie
  • Snížení hluku
  • Ochrana proti povětrnostním vlivům
  • Ochrana a bezpečí
  • Záruka 5 let na vybrané komponenty
Kontaktujte nás
Ke stažení
Výhody

Snadný přístup z interiéru

Roletový box je umístěný směrem do místnosti, odkud je do něj v případě montáže nebo revize v budově s problematickým přístupem zvenčí snadný přístup.

Montáž současně s oknem

Montáž oken i rolety je řešena v jednom kroku, čímž ušetříte čas i peníze.

Dostatek světla

Velkou předností této stínicí techniky je umístění roletového boxu nad okno. Tímto způsobem je zajištěn dostatečný přístup světla zvenčí do interiéru.

Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat!
800 400 115 info@minirol.cz

MONO - roleta s nadokenním PVC boxem

Tento typ venkovní rolety je vhodný pro novostavby i rekonstrukce. Krycí PVC box se umísťuje nad okno a je otočený do interiéru. Vodící lišty, ve kterých se spouští lamela, jsou namontovány z vnější strany přímo na rám okna pomocí speciálních šroubů. Díky adaptačnímu profilu se box přizpůsobí jakémukoliv okennímu rámu. Ochrana proti nadzvednutí pancíře je řešena pružinami, které drží lamely v jedné rovině.

Cena nadokenních rolet

Cena rolet je kalkulována individuálně. Cena je závislá jednak na rozměru výrobku a dále na zvoleném systému rolety. Cenu Vám na požádání rádi sdělí naši proškolení obchodní partneři.

upraveny_1_nadokenni_rolety-(1)-(1).png

Box

Roletový box je tvořen z PVC dílů, z nichž vnitřní díl je současně revizní klapkou, izolační polystyrénová vložka je součástí boxů.

Prohlédněte si další typy rolet Minirol

Poradna


5 let záruka na vybrané komponenty
Technické poradenství na místě
Poptávka zdarma
Výrobky na míru
Přihlaste se k odběru Newsletteru a mějte neustále přehled o novinkách a produktech