Sítě proti hmyzu - sekce pro architekty

Většina z Vás hledá nejvhodnější způsob, jak zamezit vniknutí obtížného a mnohdy i nebezpečného hmyzu do Vašeho domova. Zejména malé děti mohou být vystaveny nebezpečnému bodnutí či spolknutí hmyzu. Sítě proti hmyzu Vás spolehlivě ochrání před hmyzem a nebezpečným bodnutím.
Zároveň nijak neruší výhled z okna a nikterak nebrání větrání místností. Existuje celá řada typů okenních a dveřních sítí proti hmyzu. I když funkce sítí je hlavně praktická, svým elegantním minimalistickým vzhledem se stávají moderním doplňkem oken a dveří.
Sítě proti hmyzu jsou vhodné do všech typů budov.

  • Integrované sítě do roletových systémů
  • Kvalitní komponenty
  • Snadná údržba
  • Řešení na míru
Technické poradenství přímo u vás, ozvěte se nám.
800 400 115 info@minirol.cz

Integrované sítě do roletových systémů

Rolovací síť lze také integrovat do roletového boxu. Jde o velmi propracované spojení předokenní rolety a sítě proti hmyzu.  V boxu jsou umístěny dvě hřídele, se sítí tedy lze pohybovat naprosto nezávisle na roletě.

Kvalitní komponenty

Sítě proti hmyzu Minirol jsou vyráběny především z pevných extrudovaných profilů a komponentů.
Samozřejmostí jsou pevné nerezové rohové spojky. Dlouhou životností sítí proti hmyzu MINIROL si můžete být jistí.

Snadná údržba

Aby byl zachován kvalitní výhled zpoza sítí, je nutná občasná údržba, která spočívá v pouhém otření vlhkým hadříkem, nebo odstranění prachu vysavačem. Nesmí se používat žádné roztoky na bázi ředidel a rozpouštědel. 

Řešení na míru

Sítě proti hmyzu MINIROL jsou vyráběny na míru podle požadavků zákazníků. V případě atypických tvarů nebo u větších rozměrů oken a dveří jsme připravení předložit individuální řešení. Aby vám síť sloužila podle vašich představ, je důležité zvolit vhodný typ sítě. Pokud si nejste jisti, který typ sítě vybrat, oslovte nás a my Vám navrhneme nejvhodnější řešení.


5 let záruka na vybrané komponenty
Technické poradenství na místě
Poptávka zdarma
Výrobky na míru
Přihlaste se k odběru Newsletteru a mějte neustále přehled o novinkách a produktech