Screenové clony - sekce pro architekty

Screenové clony, zkráceně screeny, jsou typem stínicí techniky, který se umísťuje na venkovní straně okna nebo prosklené stěny. Umožňuje průhled ven, takže zůstáváte v kontaktu s okolím. Pomocí venkovní screenové rolety snadno a efektivně zastíníte okna či prosklené plochy malých i velkých formátů. Venkovní screenové clony jsou vhodné pro všechny typy obytných, občanských a administrativních budov, ale i k zastínění zimních zahrad, teras, altánů, zahradních domů apod.

  • Úspora energie
  • Ochrana proti větru, hmyzu, dešti a prachu
  • Regulace světla za stálého kontaktu s okolím
  • Screeny v pergolách
  • Záruka 5 let
Technické poradenství přímo u vás, ozvěte se nám.
800 400 115 info@minirol.cz
Zipscreen
Screenová roleta Zipscreen, známá také jako Lockscreen, svým technickým propracováním dotváří moderní vzhled rodinných domků i administrativních budov.
Více zde
Screen
Jedná se o moderní prvek stínící techniky, který dodá budově moderní a nadčasový vzhled.
Více zde
Cablescreen
U tohoto systému screenové rolety je látka vedená pomocí nerezového vodícího lanka, které je při pohledu z interiéru téměř neviditelné.
Více zde

Úspora energie

Hlavní funkční částí screenové rolety je tkanina, která díky svému složení dokáže částečně pohltit a odrazit sluneční energii a tím zabránit ohřívání interiéru. V letním období pomocí screenu snížíte teplotu v místnosti až o několik stupňů, čímž ušetříte náklady spojené s klimatizací. Vychladit interiér je až 3x nákladnější než jej vytopit!

Screeny v pergolách

Screenové rolety si nemusíme dávat do souvislostí pouze s okny. Uplatní se i při zastínění zimních zahrad, teras, altánů, zahradních domů apod. Pokud se tedy stává vaše venkovní posezení v parném dni neobyvatelné nebo naopak prší či fouká silný vítr, ideální volbou jsou pro vás venkovní screenové rolety.

Regulace světla za stálého kontaktu s okolím

Moderní architektuře vévodí velké prosklené plochy, kterými nám do interiéru proudí dostatek světla. Screenová roleta Vám pomůže regulovat světlo, výhled do venkovního prostředí zůstane zachován, ale pohled zvenčí do místnosti naopak nedovolí.

Ochrana proti větru, hmyzu, dešti a prachu

V případě, že necháte otevřená okna a stažený screen, nemusíte se obávat náhlé změny počasí. Screenové rolety ochrání Váš domov před větrem, deštěm, sněhem, kroupami či jinými nepříznivými vlivy. V uzavřené poloze Vám zipscreen zajistí dokonalou ochranu proti hmyzu a zároveň také zmírní průnik prachu a alergenů do vnitřních prostor budov.

Záruka 5 let

Jsme si jisti vysokou kvalitou námi dodávaných produktů a poskytujeme na ně prodlouženou pětiletou záruční dobu. 


5 let záruka na vybrané komponenty
Technické poradenství na místě
Poptávka zdarma
Výrobky na míru
Přihlaste se k odběru Newsletteru a mějte neustále přehled o novinkách a produktech