Připravte váš dům na nápor hmyzu pomocí sítí a screenových rolet

Článek
 Připravte váš dům na nápor hmyzu pomocí sítí a screenových rolet
Sedíte doma a najednou vám kolem hlavy proletí moucha, nějaký brouček nebo nejobávanější ze všech – komár! Můžete začít nadávat, nebo si jen nešťastně povzdechnout, ale nakonec se musíte nevítaného hosta nějak zbavit. Nebylo by ale lepší tomu předejít? Dokonale se k tomu hodí sítě proti hmyzu a screenové rolety značky Minirol.

Síť nebo roletu?

I když je pravda, že screeny vás před hmyzem budou spolehlivě chránit, zaměňovat je za síť proti hmyzu je rozhodně nemůžeme. Oba produkty mají totiž svůj primární účel, kterému mají sloužit. Stejně tak je důležité si před samotnou úpravou oken nebo dveří ujasnit, co od toho očekáváte. Chcete jen zabezpečit svoje bydlení před hmyzem, nebo se rozhodnete tuto příležitost využít k instalaci moderního, elegantního zastínění?

Síť proti hmyzu má jediný účel

A to právě bránit hmyzu, aby vám vletěl zkontrolovat vaše domácí vybavení. U sítí vyrobených na míru budete mít z čeho vybírat. Například značka Minirol vám nabízí sítě proti hmyzu v rolovacích systémech, v pevných rámech nebo plisované sítě. Zároveň si je můžete nechat vyrobit v jakékoliv barvě podle vzorníku RAL a sladit tak s rámem okna. Získáte funkční prvek ke svému domu i slušivý doplněk.

Screenové rolety toho zvládnou víc, než si myslíte

Screeny jsou na rozdíl od protihmyzové sítě primárně stínidlem. Jedná se o zástěnu z kvalitní textilie, která nabízí vysokou odolnost a prodyšnost. Jejich instalováním tak získáte spolehlivou ochranu nejen před hmyzem, ale i sluncem, zvědavými pohledy zvenčí nebo nepříznivým počasím. A stejně jako sítě, i screeny můžete vybírat v nejrůznějších barvách.

Screenové rolety vás tedy rovněž ochrání před nezvanými hosty. Na rozdíl od sítí proti mouchám a jinému hmyzu také odstíní část světla proudícího do interiéru skrz dané okno, a i když je skrz ni vidět ven, není to natolik čistý výhled, jako u sítě. Naproti tomu ale zajišťuje také ochranu proti nepříznivému počasí a napomáhá tepelné izolaci. 
 
Pro návrh konkrétního řešení nebo cenovou kalkulaci využijte našeho poptávkového formuláře. Přejeme šťastnou ruku při výběru.