Ovládejte venkovní rolety odkudkoliv

Článek
Ovládejte venkovní rolety odkudkoliv
S východem slunce se automaticky vytahují i vaše venkovní rolety, v chladných dnech se místnost vytopí na příjemnou teplotu a když odcházíte z domu, okna se automaticky zavírají. Se smart technologiemi můžete ovládat celou domácnost jednoduše a odkudkoliv.

Také jste si už někdy sami pro sebe říkali, jak skvělé by bylo moci ovládat vytápění, osvětlení, ventilaci i zabezpečení jedním jediným ovladačem? A co kdybychom vám řekli, že dnes je to možné díky smart home systému TaHoma od společnosti Somfy. Jedná se o chytré propojení jedním dálkovým ovladačem díky aplikaci ve vašem mobilním telefonu, tabletu, počítači či chytrých hodinkách. Ať už jste tedy v domě, na zahradě nebo třeba na dovolené v jiném státě, venkovní stínění, vytápění i osvětlení místností bude naslouchat vašim rozkazům. Výsledkem je významné šetření nákladů, energií a také času.

Co vše můžete ovládat prostřednictvím aplikace TaHoma?

  • Stínění (venkovní žaluzie, předokenní rolety, interiérové stínění, závěsy a záclony, střešní okna)
  • Úsporu energií (řídicí systémy, teplotní, větrná, sluneční čidla, topení a klimatizace)
  • Venkovní část (pergoly, markýzy, vjezdové brány, garážová vrata)
  • Osvětlení (světla, ovládané zásuvky či Philips HUE)
  • Zabezpečení (chytré zámky, kamery a videotelefony, alarmy)

Připraven na téměř každou životní situaci

Chytrá, nebo chcete-li smart, domácnost získala své označení i díky tomu, že prostřednictvím centralizovaného ovládání dovede reagovat na běžné životní situace, se kterými se obvykle setkáváte. Pracovní den, víkendový režim, dovolená či odchod z domu? TaHoma je připravena na cokoliv.
 
Veškeré tyto předpřipravené scénáře se navíc řídí počasím – hrozí-li přehřívání místností, venkovní rolety dostanou příkaz a zatáhnou se. Zvedá-li se vítr, větrná čidla změnu zaznamenají a rolety zase naopak vytáhnou, aby se při přeháňce nepoškodily. Spotřebu energie ovládá aplikace na základě limitů, které si dopředu sami nastavíte.
 
Aplikace TaHoma Classic je dostupná pro iOS i pro Android.
 
Zaujala vás možnost pořídit si chytrou domácnost? Navštivte stránky Minirol a kontaktujte nejbližšího obchodního zástupce. Rádi vám pomůžeme.