Chraňte své auto před okolními vlivy, pořiďte si garážová vrata

Článek
Chraňte své auto před okolními vlivy, pořiďte si garážová vrata
Mráz, déšť, sníh či vítr – počasí člověk neporučí, ale můžete udělat maximum pro to, abyste před povětrnostními vlivy ochránili své auto. Jak? No přeci kvalitními garážovými vraty Minirol!

Taky se vám už někdy stalo, že jste kvůli silnému mrazu nenastartovali? Nejen počasí vám může zavařit. Taková kuna řádící v oblasti motoru je noční můrou všech aut zaparkovaných na ulici. A co teprve nenechavé ruce zlodějů. Máme však řešení – zabezpečte si svoji garáž kvalitními vraty a jakékoliv obavy o svůj vůz hoďte za hlavu.
 
Rolovací garážová vrata Minirol přináší hned několik výhod najednou:

  • Chrání váš majetek uvnitř garáže
  • Zabraňují promrzání garáže
  • Šetří v garáží místo
  • Zpříjemňují každodenní povinnosti

 

Co je uvnitř, zůstane uvnitř

Rolovací garážová vrata vyrábí Minirol z hliníkových nebo ocelových lamel, které jsou vyplněny PUR pěnou. Díky tomuto materiálu je vratový pancíř velmi pevný a nechybí ani pojistka proti nadzvednutí vrat. Vaše auto je tak chráněno mnohem lépe než v případě obyčejných vrat opatřených klasickým zámkem.

Mráz a déšť už nevadí

Vlhko a zima autům rozhodně nesvědčí. Díky materiálu, ze kterého jsou garážová vrata Minirol vyrobena, můžete počítat s kvalitní tepelnou izolací. Venkovní teploty klesající hluboko pod bod mrazu nebo velké lijáky vás přestanou v mžiku trápit. V garáži budete mít totiž vždycky sucho a teplotu tak akorát.

Nevzdávejte se prostoru

Garážová vrata rolující se ke stropu garáže vám v porovnání s klasickými křídlovými vraty udělají skvělou službu a nebudou vás stát ani krapet místa navíc. Jsou natolik skladná, že vám pod stropem zbyde dostatek místa i na uložení veškerého nářadí či dokonce zahradního nábytku.

Každý den o něco příjemnější

Drobnosti hrají v našich životech významnou roli. Elektrické dálkové ovládání rolovacích garážových vrat Minirol vám zpříjemní každodenní odjezdy do práce či příjezdy domů. Namísto vysedání z auta a zdržování se se zavíráním křídlových vrat si vystačíte se stisknutím jednoho tlačítka.
 
Chcete se dozvědět o garážových vratech Minirol co nejvíce? Rádi vám vše vysvětlíme. Stačí jen vyplnit poptávkový formulář a náš obchodní zástupce se vám brzy ozve.