Rychloběžná fóliová průmyslová vrata

Základními požadavky na rychloběžná fóliová vrata jsou možnost extrémní frekvence provozu, odolnost proti poškození, rychlost, bezpečnost, těsnost, flexibilita a snadné ovládání.

Všechny tyto požadavky splňují samoopravitelná fóliová rychloběžná vrata MINIROL. Aplikací rychloběžných fóliových vrat MINIROL dosáhnete zejména významných finančních úspor nákladů na energie (vytápění či chlazení), čistotu provozu, opravy a údržbu vrat. To všechno při současném zachování plynulého průjezdu a průchodu extrémně používanými stavebními otvory.

  • Samoopravitelnost
  • Extrémní odolost proti mechanickému poškození
  • Bezpečnost, rychlost, těsnost, odolnost proti větru
Kontaktujte nás
Ke stažení
Výhody

SAMOOPRAVITELNOST

„Samoopravitelnost“ je automatická. Fólie se při vytržení z vodicích lišt zavede během jednoho cyklu otevření-zavření zpět do vodicích lišt bez nutnosti manuálního zásahu obsluhy.

Extrémní odolnost proti mechanickému poškození

Fólie v celé ploše vrat neobsahuje žádné mechanicky (např. náraz motorového vozíku) trvale poškoditelné prvky, jako bývají u konkurenčních systémů výztuhy prosvětlovacích pásů či pevné spodní kontaktní lišty.

Bezpečnost, rychlost, těsnost, odolnost proti větru

Bezpečnost uživatelů a ochrana vrat je standardně zajištěna flexibilní konstrukcí vrat bez pevných prvků, infrazávorou v konstrukci vrat a bezdrátovým detektorem překážek ve spodním vaku vrat.

Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat!
800 400 115 info@minirol.cz

Exteriérová fóliová vrata MINIROL

Jde o konstrukčně podobný systém, jako pro použití v interiéru, se shodnými základními znaky. Oproti interiérovým vratům jsou tato uzpůsobená tak, aby odolávala větší zátěži větrem nebo průvanem a působení povětrnostních vlivů.

Nejpoužívanější typy:

M2 Power; M2 All weather; M3 Power; M3 All weather

Interiérová fóliová vrata MINIROL

Rychloběžná fóliová vrata jsou složená z flexibilního vratového křídla, které je vedeno po celé délce vodicí lišty a navíjí se na hřídel. Zipový systém vedení fólie ve vodicích lištách zaručuje vysokou těsnost, odolnost proti větru a mechanickému poškození. Vrata jsou standardně vyrobena s pohonem s frekvenčním měničem. Unikátní systém vedení fólie ve vodicích lištách, samozaváděcích bloků, konstrukčního řešení vratového křídla bez pevných prvků v celé ploše fólie a flexibilního spodního vaku vrat zaručuje nejnižší náklady na údržbu a opravy.

Nejpoužívanější typy:

D311LF; D311LF Cleanroom; D313LF; D313LF Cleanroom; M2 Compact; M3 Compact; M2 Freezer; D313 Emergency exit a M2 Emergency exit.

Speciální fóliová vrata MINIROL

Speciální vrata pro mrazírenské a chladírenské provozy až do -30°C - M2 Freezer.

Vrata s integrovaným únikovým východem – D313 Emergency exit a M2 Emergency exit.

Vrata do prostor se zvýšenými požadavky na čistotu – D311LFCleanroom, D313LF Cleanroom.


5 let záruka
Technické poradenství na místě
Poptávka zdarma
Výrobky na míru
Přihlaste se k odběru Newsletteru a mějte neustále přehled o novinkách a produktech