Venkovní rolety

Stínící technika typu venkovních rolet do oken účinně slouží k regulaci světla, teploty a hluku mezi interiérem a venkovním prostředím. Stahovací venkovní rolety okna ochrání před nepříznivými vlivy počasí a opotřebením. Předokenní rolety, nebo chcete-li venkovní rolety na okna, jsou vhodné do všech typů obytných, občanských staveb a administrativních budov bez ohledu na fázi jejich dokončení. V případě, že stále nemáte jasno, jaké stínění oken si pořídit, prostudujte si níže uvedené exteriérové okenní rolety rozdělené podle typu montáže. 

  • Úspora energie
  • Snížení hluku
  • Ochrana proti
    povětrnostním vlivům
  • Ochrana a bezpečí
  • Záruka 5 let
Technické poradenství přímo u vás, ozvěte se nám.
800 400 115 info@minirol.cz
Předokenní rolety Minirol
Předokenní roleta s viditelným krycím boxem. Tento typ rolety je určen pro dodatečnou montáž na stávající budovy, případně po dokončení vnějších omítek do novostaveb.
Více zde
Zaomítací rolety Minirol
Zaomítací venkovní rolety se montují pod omítku, s pořízením rolety je tedy nutné počítat již při plánování stavby nebo rekonstrukce.
Více zde
Nadokenní rolety Minirol
Systém nadokenní rolety je určen pro zabudování předokenních rolet vcelku s oknem, s krycím boxem viditelným nebo zapuštěným do konstrukce pod fasádní systém.
Více zde
Rolety do překladů
Rolety do překladů jsou určené pro novostavby, kde se zabudují do speciálního nosného roletového překladu.
Více zde

Úspora energie

Ceny energií se neustále zvyšují, je tedy logické hledat cesty k jejich snižování. Okenními otvory zpravidla uniká nejvíce tepla. Vhodnou možností, jak snížit tepelné úniky právě skrze okna, je použití venkovního stínění oken. Takové řešení přináší dvojí úsporu nákladů - na vytápění v zimě a na klimatizaci v létě. 

Ochrana proti povětrnostním vlivům

Pořizovací cena oken je vysoká a výměna oken sebou také nese nemalé stavební úpravy. Naším přáním tedy je, aby okna co nejdéle sloužila. Venkovní okenní rolety na okna spolehlivě ochrání okna před silným větrem, deštěm, sněhem, kroupami a dalšími rozmary počasí. 

Snížení hluku

Hluku spojeného s bydlením a hlasité hudbě je člověk vystaven jen na krátkou dobu, nebo je dokonce sám způsobuje. Dopravní hluk a zvuky z ulice jsou však odlišným problémem. Působí bez přestání ve dne v noci 365 dnů v roce. Pomocí venkovních rolet na okna můžete hluk velmi účinně snížit díky lamelám vyplněným PUR pěnou, a přispět tak ke komfortnějšímu bydlení.

Ochrana a bezpečí

Exteriérové stínicí rolety nespadají dle norem do bezpečnostních prvků budovy. Je však jisté, že případné nezvané hosty zatažená roleta odradí. Jedná se o další překážku, kterou musí případný vetřelec překonat při vniku do budovy. Pomocí dálkového ovladače se spínacími hodinami jednoduše nastavíte pohyb venkovních rolet dle vašeho aktuálního požadavku. Této možnosti jistě využijete při odjezdu na dovolenou. Váš domov bude díky pohybu stahovacích elektrických rolet působit obývaně. Díky integrované síti proti hmyzu nepronikne předokenními roletami ani otravný hmyz.

Záruka 5 let

Jsme si jisti vysokou kvalitou námi dodávaných produktů a proto v ceně venkovních rolet poskytujeme na prodlouženou pětiletou záruční dobu. 


5 let záruka
Technické poradenství na místě
Poptávka zdarma
Výrobky na míru
Přihlaste se k odběru Newsletteru a mějte neustále přehled o novinkách a produktech