Screenové clony - rolety proti slunci

Screenové clony, zkráceně screeny (nebo screenové rolety, rolety proti slunci), jsou typem stínicí techniky, který se umísťuje na venkovní straně okna nebo prosklené stěny. Screenové rolety umožňují průhled ven, takže zůstáváte v kontaktu s okolím. Pomocí venkovní screenové rolety snadno a efektivně zastíníte okna či prosklené plochy malých i velkých formátů. Venkovní screenové clony jsou vhodné pro všechny typy obytných, občanských a administrativních budov, ale i k zastínění zimních zahrad, teras, altánů, zahradních domů apod.

  • Úspora energie
  • Ochrana proti větru, hmyzu, dešti a prachu
  • Regulace světla za stálého kontaktu s okolím
  • Screeny v pergolách
  • Záruka 5 let
Technické poradenství přímo u vás, ozvěte se nám.
800 400 115 info@minirol.cz
Zipscreen
Screenová roleta Zipscreen, známá také jako Lockscreen, svým technickým propracováním dotváří moderní vzhled rodinných domků i administrativních budov.
Více zde
Screen
Jedná se o moderní prvek stínící techniky, který dodá budově moderní a nadčasový vzhled.
Více zde
Cablescreen
U tohoto systému screenové rolety je látka vedená pomocí nerezového vodícího lanka, které je při pohledu z interiéru téměř neviditelné.
Více zde
Zatemňovací rolety
Existuje několik způsobů, jak místnosti zcela zatemnit. Předokenní exteriérové stínění - screenové clony - vám může tento požadavek velmi snadno a elegantně zajistit.
Více zde

Úspora energie

Hlavní funkční částí screenových rolet je tkanina, která díky svému složení dokáže částečně pohltit a odrazit sluneční energii a tím zabránit ohřívání interiéru. V letním období pomocí screenové rolety snížíte teplotu v místnosti až o několik stupňů, čímž ušetříte náklady spojené s klimatizací. Vychladit interiér je až 3x nákladnější než jej vytopit!

Screenové clony v pergolách

Screenové rolety si nemusíme dávat do souvislostí pouze s okny. Screeny se uplatní i při zastínění zimních zahrad, teras, altánů, zahradních domů apod. Pokud se tedy stává vaše venkovní posezení v parném dni neobyvatelné nebo naopak prší či fouká silný vítr, ideální volbou jsou pro vás venkovní screenové rolety.

Regulace světla za stálého kontaktu s okolím

Moderní architektuře vévodí velké prosklené plochy, kterými nám do interiéru proudí dostatek světla. Screenová roleta Vám pomůže regulovat světlo, výhled do venkovního prostředí zůstane zachován, ale pohled zvenčí do místnosti screen naopak nedovolí.

Ochrana proti větru, hmyzu, dešti a prachu

V případě, že necháte otevřená okna a staženou screenovou roletu, nemusíte se obávat náhlé změny počasí. Screenové clony ochrání Váš domov před větrem, deštěm, sněhem, kroupami či jinými nepříznivými vlivy. V uzavřené poloze Vám zipscreen zajistí dokonalou ochranu proti hmyzu a zároveň také zmírní průnik prachu a alergenů do vnitřních prostor budov.

Záruka 5 let na screenové rolety

Jsme si jisti vysokou kvalitou našich screenových rolet a poskytujeme na ně prodlouženou pětiletou záruční dobu. 


5 let záruka
Technické poradenství na místě
Poptávka zdarma
Výrobky na míru
Přihlaste se k odběru Newsletteru a mějte neustále přehled o novinkách a produktech