Vrata

Ideální způsob zabezpečení a uzavření Vaší garáže jsou rolovací garážová vrata. Svou lehkou konstrukcí zajistí dostatek místa uvnitř i venku před ní. Jednou z velkých výhod rolovacích vrat je zachování volného prostoru stropu v garáži. Instalace vrat je možná bez stavebních úprav. I když je funkce vrat hlavně praktická, svým elegantním vzhledem se stávají moderním doplňkem každého objektu. Rolovací garážová vrata jsou jedním z konstrukčních typů vrat, který může být využit v privátním i v průmyslovém sektoru.

  • Úspora místa
  • Komfortní ovládání a bezpečnost
  • Variabilita umístění
  • Levný provoz a údržba
  • Záruka 5 let
  • Řešení na míru
Technické poradenství přímo u vás, ozvěte se nám.
800 400 115 info@minirol.cz
Garážová rolovací vrata
Rolovací vrata tvoří inteligentní prvek Vašeho domu. Svým konstrukčním řešením umožňují maximální využití prostoru garáže bez nároku na větší stavební úpravy.
Více zde
Průmyslová rolovací lamelová vrata
Průmyslová vrata často slouží k uzavření výrobní haly, továrny, skladu, hangáru, depa a dalších objektů, ve kterých je kladen požadavek na možnost průjezdu velkých dopravních prostředků.
Více zde
Rychloběžná fóliová průmyslová vrata
Základními požadavky na rychloběžná fóliová vrata jsou možnost extrémní frekvence provozu, odolnost proti poškození, rychlost, bezpečnost, těsnost, flexibilita a snadné ovládání.
Více zde
Rolovací mříže
Rolovací mříže dnes již nepředstavují pouze účinnou ochranu a spolehlivý bezpečnostní prvek, který chrání před vloupáním, ale jsou také estetickým řešením chráněného prostoru.
Více zde
Pohon vrat
Pohon navíjecí hřídele je v naprosté většině případů zajištěn použitím bočního nástrčného pohonu. Jedná se o třífázový motor s převodovkou, která v sobě zároveň integruje tzv. pádovou brzdu.
Více zde

Komfortní ovládání a bezpečnost

Rolovací garážová vrata MINIROL splňují všechny bezpečnostní normy. Existuje celá řada bezpečnostních prvků, kterými mohou být vrata vybavena. Samozřejmostí je optolišta, která rozpozná kolizi vrat s překážkou. Tento bezpečnostní prvek vrata zastaví a začne je zvedat zpět do otevřené polohy. Pohyb zařízení zajišťuje kvalitní pohon k vratům. Dálkové ovládání vrat umožňuje nejpohodlnější způsob manipulace při otevírání a zavírání garáže nebo skladu.

Úspora místa

Pokud jsou rolovací garážová vrata otevřená, lamely, které tvoří plochu vrat, jsou navinuté na hřídeli umístěné nad stavebním otvorem. Vrata nezasahují do vnitřního ani venkovního prostoru garáže. Toto místo pak můžete využít k jiným účelům, například k uložení věcí nebo umístění osvětlení garáže či dílny.

Variabilita umístění

Rolovací vrata lze umístit několika způsoby. Prvním a nejčastějším způsobem je varianta umístění v interiéru za stavební otvor. Při pohledu zvenčí je tak zachován čistý výhled. Pokud nemáme dostatek místa v garáži, lze vrata umístit zvenčí před stavební otvor. Třetí možností instalace vrat je do stavebního otvoru.

Levný provoz a údržba

Díky využití hliníkových lamel jsou rolovací garážová vrata velmi lehce opravitelná. Poškozenou lamelu, např. z důvodu kolize s automobilem, lze velmi jednoduše a rychle vyměnit, čímž šetříte čas a samozřejmě také peníze. U ostatních typů vrat je v případě takovéto situace zapotřebí vyměnit vrata celá nebo jejich podstatnou část.

Záruka 5 let

Jsme si jisti vysokou kvalitou námi dodávaných produktů a poskytujeme na ně prodlouženou pětiletou záruční dobu.

Řešení na míru

Všechna námi dodaná vrata jsou vyráběna na míru přesně podle Vašich projektů a požadavků. Díky široké nabídce barevných provedení vrata snadno sladíte se všemi architektonickými prvky objektu. Nabídka obsahuje mnoho variant imitace dřeva i možnost lakování do jakékoliv barvy vzorníku RAL.


5 let záruka
Technické poradenství na místě
Poptávka zdarma
Výrobky na míru