Průmyslová rolovací lamelová vrata

Průmyslová vrata často slouží k uzavření výrobní haly, továrny, skladu, hangáru, depa a dalších objektů, ve kterých je kladen požadavek na možnost průjezdu velkých dopravních prostředků.

Průmyslová vrata jsou určena především pro náročné provozy s vysokou intenzitou používání. V oblasti průmyslového sektoru jsou kladeny velmi vysoké nároky na životnost, variabilitu, funkčnost a bezpečnost uzavření stavebního otvoru. Aby byly všechny tyto požadavky splněny, vrata musí mít dokonale promyšlenou konstrukci a precizní provedení profilů. V praxi se díky svým vlastnostem používají stále častěji jako náhrada sekčních průmyslových vrat. V naší nabídce naleznete velká vrata do haly nebo skladu, atypická, vjezdová nebo neprůstřelná vrata.

 • Široká škála lamel a povrchů
 • Úspora místa a ekonomický provoz
 • Maximální bezpečnost, kvalitní pohony
Kontaktujte nás
Ke stažení
 • Prospekty
  • Průmyslová vrata
   ×
   Stažení souboru
   E-mail
 • Technické listy
 • Minirol.Download.ColorSampler
 • Minirol.Download.montageInstructions
 • Technické nákresy
Výhody

Maximální bezpečnost, kvalitní pohony

Pro výrobu vrat používáme léty prověřené kvalitní pohony. Vrata jsou vybavena standardními bezpečnostními prvky podle normy EN 13241-1. Dále je možné vrata vybavit dodatečnými bezpečnostními prvky podle požadavku uživatele nebo podle použitého způsobu řízení.

Široká škála lamel a povrchů

Průmyslová rolovací vrata je možné vyrobit z různých typů lamel, materiálů a s různou povrchovou úpravou lamel. Vybírat můžete jednostěnné, dvoustěnné, zateplené, nezateplené, speciální rychloběžné, protipožární a s přerušeným tepelným mostem. Z povrchových úprav nabízíme pozinkované, přírodní nebo lakované lamely dle RAL. Vrata vyrábíme z oceli, hliníku a nerezu.

Úspora místa a ekonomický provoz

Průmyslová rolovací vrata mají minimální požadavky na volný prostor pro montáž a provoz. K dalším přednostem průmyslových vrat patří jednoduchá opravitelnost v případě mechanického poškození a snadná údržba bez nutnosti pravidelných výměn pomocných konstrukčních prvků, jako jsou například torzní pružiny u sekčních vrat.

Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat!
800 400 115 info@minirol.cz

Rolovací průmyslová vrata - INDUSTRIAL

Komplet rolovacích vrat INDUSTRIAL se skládá z lamelového pancíře, vodicích lišt a pevných nebo pojezdových konzol s hřídelí, na kterou se navíjí pancíř. Průmyslová garážová vrata jsou vybavena bočním pohonem a řízením GfA Elektromaten. Vrata je možné vyrobit v mnoha různých provedeních dle požadavků zákazníka. Ať už se jedná o typ lamely, rychlost otevírání a zavírání, požadavky na řízení a ovládací prvky, povrchovou úpravu pancíře apod. Kromě standardní řady INDUSTRIAL v nabídce najdete i variantu vrat SIMPLE, kterou jsme vyvinuli na základě požadavků zákazníků. Jedná se o konstrukčně jednodušší a méně variabilní systém při současném zachování požadavků na bezpečný a bezproblémový provoz.

Rychloběžná průmyslová vrata - INDUSTRIAL-SL

Principiálně se jedná o shodná vrata jako INDUSTRIAL s tím rozdílem, že pancíř vrat tvoří speciální lamela BP100ISL. Pohon vrat je vybaven frekvenčním měničem. Maximální rychlost otevírání je až 1,7m/s. V závislosti na rozměru vrat. Rychloběžným pohonem s frekvenčním měničem je možno vybavit i vrata z lamely BP95FE. V tomto provedení je možná max. rychlost otevírání až 0,6m/s.

Protipožární průmyslová vrata

Na poptávku je možné vyrobit protipožární rolovací vrata s požární odolností EW30DP1-C.

Speciální průmyslová vrata

Podle požadavku zákazníka vyrábíme i vrata vybavená elektronikou do výbušného prostředí, rozměrově atypická vrata, vrata s pancířem z neprůstřelných lamel apod. Kontaktujte nás se svoji poptávkou.

Cena průmyslových vrat

Zaujala Vás nabídka průmyslových rolovacích vrat? Nemáme k dispozici unifikovaný ceník na průmyslová vrata, ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Kontaktujte naše obchodní partnery a společně najdeme to nejlepší řešení.


5 let záruka
Technické poradenství na místě
Poptávka zdarma
Výrobky na míru
Přihlaste se k odběru Newsletteru a mějte neustále přehled o novinkách a produktech