Předokenní rolety Minirol

Roleta s viditelným krycím boxem. Tento typ rolety je určen pro dodatečnou montáž na stávající budovy, případně po dokončení vnějších omítek do novostaveb.

Lze ji montovat na rám okna nebo do zapraveného ostění. Dodatečná montáž uložení rolety do viditelného boxu je ideální pokud nemáte možnost zednických úprav, případně je Vaším záměrem ponechat box viditelný za účelem designu. Tento systém nevytváří tepelné mosty.

  • Úspora energie
  • Snížení hluku
  • Ochrana a bezpečí
  • Ochrana proti povětrnostním vlivům
  • Záruka 5 let
Kontaktujte nás
Výhody

Montáž bez nutnosti stavebních úprav

Rychle a jednoduše lze namontovat roletu na rám okna nebo fasádu stávající budovy bez nutnosti stavebních úprav. Jednoduše se tak obejdete bez stavebního povolení.

Integrovaná síť proti hmyzu

Jedná se o jednoduché řešení, kdy hřídel s pružinou pro síť je umístěna přímo v roletovém boxu.
Chod sítě je naprosto nezávislý na roletovém systému.

Design

Široká nabídka roletových boxů umožňuje svým jednoduchým designem začlenění do architektury každého objektu.

Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat!
800 400 115 info@minirol.cz

CLASSIC – roleta s viditelným boxem

Roleta je složena z lamel, jež se po stranách pohybují ve vodících lištách a nahoře se rolují do viditelného boxu. Ochrana proti nadzvednutí pancíře je řešena závěsnými pružinami, které drží lamely v jedné rovině. Pomocí venkovních rolet můžete snadno změnit den za noc. Postupným spuštěním rolet lze regulovat intenzitu slunečního záření, což přispívá ke zlepšení kvality bydlení.

Řešení na míru

Rozhodli jste se pořídit si venkovní stínění proti slunci, ale nejste si jisti, zda zvolit raději hliníkové nebo plastové předokenní rolety? Současně s tím byste měli začít uvažovat nad tím, jaký vybrat typ exteriérové rolety a jeho ovládání. S těmito všemi otázkami Vám rádi poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům. Například bez problémů zajistíme výrobu a prodej předokenních rolet na střešní okna. Samozřejmou součástí našich služeb je záruční a pozáruční servis. 

Cena předokenních rolet

Cena venkovních rolet je kalkulována individuálně. Cena je závislá jednak na rozměru výrobku a dále na zvoleném systému rolety. Ceník Vám na požádání rádi předloží naši proškolení obchodní partneři.

 

Typy boxů

Velikost roletového boxu je závislá na rozměru rolety. Tvar boxu si však můžete libovolně zvolit.
Existují tyto typy boxů:

Box hranatý
Box kulatý
Box oblý
Box zkosený

5 let záruka
Technické poradenství na místě
Poptávka zdarma
Výrobky na míru