Předokenní roleta

Předokenní roleta je složena z těchto viditelných dílů: box, vodící lišty, koncová lamela, roletový pancíř (lamely).  Standardně se tyto díly vyrábí v několika barevných odstínech.

Na přání zákazníka nalakujeme díly rolety do jakékoliv barvy podle vzorníku RAL. Lakujeme ve vlastní moderní práškové lakovně, která se jako jedna z mála v ČR může pochlubit oborovým certifikátem kvality -QUALICOAT. Samozřejmostí jsou dřevěné dekory a tzv. “bicolor“, což znamená, že předokenní roleta má z každé strany jinou barvu.

Základní nabídka barevného provedení boxů, vodicí lišty a koncových lamel
Základní nabídka barevného provedení lamely BP41R
Základní nabídka barevného provedení lamely BP44R

Screenová roleta

Základní nabídka barevného provedení rámu rolety

Rám screenové rolety tvoří box, vodící lišty a koncová lamela. Ve standardní nabídce dodáváme rám rolety v několika základních barevných provedeních. Na přání zákazníka rám nalakujeme ve vlastní práškové lakovně do jakékoliv barvy dle vzorníku RAL. Cena standardního i nestandardního barevného provedení je stejná, rozdíl je pouze v dodacím termínu rolety. Samozřejmostí jsou dřevodekory dle nabídky renolitových fólií.

Screenové tkaniny

Výplň rolety je tvořena screenovou tkaninou, kterou dodáváme v mnoha barevných provedeních.

Sítě proti hmyzu

Základní provedení extrudovaného rámu sítě

Rám sítě proti hmyzu snadno sladíte s okny. Mimo základní nabídky barevného provedení rámů sítí dodáváme sítě v jakékoliv barvě dle vzorníku RAL nebo dle vzorníku renolitových fólií.

Typy a barevné provedení síťovin

V nabídce síťovin naleznete několik typů a barev síťovin.

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata jsou složena z těchto viditelných dílů: box, vodící lišty, koncová lamela a vratový pancíř (lamely). Standardně se tyto díly vyrábí v několika barevných odstínech.

Na přání zákazníka nalakujeme díly vrat do jakékoliv barvy podle vzorníku RAL. Lakujeme ve vlastní moderní práškové lakovně, která se jako jedna z mála v ČR může pochlubit oborovým certifikátem kvality -QUALICOAT. Samozřejmostí jsou dřevěné dekory a tzv.“bicolor“, což znamená, že rolovací vrata mají z každé strany jinou barvu.

Základní nabídka barevného provedení boxů, vodicí lišty a koncových lamel
Základní nabídka barevného provedení lamely BP55R a BP55RS
Základní nabídka barevného provedení lamely BP77

Rychloběžná fóliová vrata

Základní barevná provedení fólií

Výplň rychloběžných vrat je tvořena odolnou fólií. V nabídce naleznete 8 základních barev fólie.
Fólii (plochu vrat) je možné osadit průhledovými okny nebo síťovinou. Pokud jste v naší nabídce nenašli požadovanou barvu, kontaktujte nás. Předložíme Vám rozšířený vzorník fólií.

Průmyslová rolovací lamelová vrata

Základní barevná provedení rolovacích průmyslových vrat

Průmyslová rolovací vrata tvoří lamelová výplň v přírodním hliníkovém provedení povrchu a v případě použití ocelových lamel je povrch ošetřen zinkováním. Základní provedení lamel bývá ještě doplněno transparentním lakem, který zvyšuje životnost a zlepšuje vzhled vratového křídla. Vybrané typy lamel bývají rovněž nabízeny v několika základních odstínech barevné škály RAL. Tyto základní barvy jsou naneseny už na povrch rozvinutého plechu, z něhož se lamely válcují. Tím je zajištěna rovnoměrná povrchová úprava lamel a ochrana proti korozi v celé ploše včetně všech záhybů. Ostatní konstrukční díly vrat bývají nabízeny v základním provedení povrchu (přírodní hliník, pozinkovaná ocel), avšak stejně jako lamely je možno dle požadavku zákazníka lakovat do odstínů standardizovaných vzorníků RAL.

Rolovací mříž

Základní barevná provedení lamelových mříží

Mříže s extrudovaných lamelových profilů EX44  a EX57 naleznete v naší nabídce ve třech základních odstínech. Na přání zákazníka možno lakovat do jakékoliv barvy dle vzorníku RAL.
Mříž tvořená ze skládané mřížoviny neumožňuje lakování. Mříž je dodávána ve stříbrném, žlutém nebo černém pozinku.


<5 let záruka
5 let záruka
<Technické poradenství na místě
Technické poradenství na místě
<Poptávka zdarma
Poptávka zdarma
<Výrobky na míru
Výrobky na míru